Relax

Jak působíme na druhé, co nám pomůže udržet se v harmonii či jak funguje naše psychika
kostky
Foto: Pixabay

Popravy i očarování. To jsou Utajené příběhy Ameriky

Mrazivý dokumentární seriál Utajené příběhy Ameriky odkrývá dosud neznámé – a někdy vyloženě šokující – poznatky o dějinách jedné z největších světových mocností. Pandemie španělské chřipky v roce 1918, špioni v Pearl Harboru, kybernetický útok CIA v dobách studené války… To jsou jen některé Utajené příběhy Ameriky, ze kterých až mrazí.

Odraná brána, pozůstatek gotického obranného systému Starého Města

Praha jako architektonická perla proslula ve světě řadou významných a na svou dobu unikátních staveb. Co jí ovšem činí pro architekty magickou, je nevídané propojení a prolínání nejrůznějších stavebních slohů a uměleckých směrů v míře tak hojné, že oko odborníkovo často zůstává stát v němém úžasu. Jedním z takových pozoruhodných míst je bezpochyby prostor mezi dnešním Náměstím Republiky a ulicí Na Příkopech.

Výrazné slevy při reoperaci nosu jsou podezřelé, říká Jan Měšťák

Operace kosmetických vad, pokud jsou dobře provedené, mají vysoce pozitivní vliv na sebevědomí pacienta. A to jako žádné jiné operace. Na druhou stranu však každá operace, a to se netýká pouze estetické chirurgie, může být spojena s určitými riziky a komplikacemi, říká pro VIPosobnosti.cz přední odborník, plastický chirurg Jan Měšťák.

Čtyři elementy energie Čisté lásky. Které to jsou?

Říká se, že nejkrásnější na světě je láska. Je to dar, se kterým je potřeba umět jemně, laskavě a s pokorou zacházet. Sebeláska, od které se odvíjí vše krásné. Přinášíme vám čtyři elementy lásky, ve které ego nemá své místo.