VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Jiří Adamec: Co to je kvalitní zábava na TV obrazovce?

Režisér, který stál za mnoha úspěšnými seriály, inscenacemi, ale i zábavnými pořady. Za svůj život Jiří Adamec spolupracoval nejen s osobnostmi z řad šoubyznysu, ale také štábem, kde byla profesinalita neméně důležitá. Jak vzpomíná na Radana Dolejše, co ovlivňovalo konečný výsledek a jaký typ zábavy lidem chybí, odpověděl pro VIPosobnosti.cz.

Jak zjistíte, že vaše předsevzetí jsou správná?

Jsme na prahu roku 2022. To samotné číslo je magické. Co nám tedy tento rok přinese? Proč musí být kartář dobrý psycholog, jak si dávat správná předsevzetí, ale i proč je právě 22. únor velmi zajímavé a důležité datum? Nejen o těchto tématech v rozhovoru s kartářkou Barbarou.

To, že by Rusové chtěli zabrat Kazachstán, je naprosto nesmyslná úvaha, říká Andor Šándor

Bezpečnostní poradce Andor Šándor se pro VIPosobnosti.cz v rozhovoru vyjadřuje nejen k problematice cestování v covidových podmínkách, ale také k otázce našeho setrvání v NATO i možnosti obnovení Sovětského svazu. „Otázkou je, proč jsme za těch třicet let nebyli schopni Rusko přesvědčit, že vůči němu nejsme nepřátelští,“ říká voják, který aktuálně odpověděl i na výrok Adamové-Pekarové. A jak hodnotí slova prezidenta Václava Klause?

V televizních rozhovorech se problémy nevyřeší, říká Rey Koranteng

V rozhlasovém studiu se sešli moderátoři dvou národností. Alka Hájková, která pochází z Indie a Rey Koranteng, původem z Ghany. „Známe se léta, takže oficiality můžeme vynechat. To, jak si mě představila, je pro mě polibek smrti,“ reagoval s humorem sobě vlastním Rey Koranteng. „Zaspat do práce už teď nemůžu, profesionalitu si netroufám posuzovat,“ vypráví dál v rozhovoru Rey Koranteng. Proč si moderátora lidé ihned zapamatují, kdo patří k jeho mezinárodním přátelům, ale i jak se připravuje na rozhovory prozradil v exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.