VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Ladislav Jakl to Zemanovi spočítal. Jsou to jednoduché počty?

Velmi napjatá mezinárodní situace. Přílévá Fiala podle Ladislava Jakla olej do ohně? Koho by si představoval na Hradě po Miloši Zemanovi, a proč je oficiální akt ve Vladislavském sále na 28. října špatně pojemnován? Nejen o těchto tématech s bývalým tajemníkem Václava Klause exkluzivně pro VIPosobnosti.cz.

Andrej Babiš: Jak si představuji panovníka?

Bývalý premiér oznámil, že se bude ucházet o post prezidenta. Andrej Babiš má s obrovské zkušenosti, a to nejen v obchodním, ale také politickém světě. Je silnou osobností, kterou jedni adorují a druzí nesnáší. Jak si představuje vládce vysvětlil pro VIPosobnosti.cz.  

Karel Havlíček: Demonstrace určitě nejsou ztracená cesta

Lidé začínají být zoufalí. Zima přichází. Společně s ní i nedostatek finančních prostředů, obavy z toho, co bude dál. Fiala se svým projevem od lidí distancuje slovy, že oni to zvládnou, jako by se ho to netýkalo. Dává tím signály, že jim nepomůže, kdy padne vláda, proč musíme stále nakupovat na burze v Lipsku? Nejen o těchto tématech v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz s Karlem Havlíčkem.

Betonové desky na Závisti se již realizovat nebudou, říká Jan Jedlička

Atraktivní místo pro odpočinek i pro život. To jsou Dolní Břežany u Prahy. Najdeme tady nejen evropské vědecké výzkumné centrum, které provozuje nejintenzivnější laserový systém na světě, ale také keltské oppidum založené v Čechách kolem roku 180 př.n.l., které mělo být před časem pokryto železobetonovými panely. Podaří se tomuto nešťastnému kroku zabránit, jak se bude tato obec dál rozvíjet? Na to odpovídá pro VIPosobnosti.cz  Jan Jedlička.