VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay.com

Jiří Adamec: Můj život má určitou hodnotu

„Člověk a jeho život je tak složitý, že s jednou kvalitou v něm nevystačíte”, říká režisérový král Jiří Adamec, profesionál, má za sebou úspěšné seriály jako například Sanitka, Pojišťovna štěstí, zábavné pořady Karel Gott 70, Dva z jednoho města, současný oblíbený seriál Cesty domů, či několik silvestrovkých show, poslední z nich byl Silvestr na pláži. Jiří Adamec má nepřeberné množství zážitků, životní zkušenosti, o kterých může vyprávět velmi dlouho a zajímavě.

Jan Pirk: Lékař musí být i dobý herec a manažer

Kardiochirurg, prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. je nejen přední odborník ve své profesi, ale také výborný sportovec. Zastává názor, že medicínu považuje za svobodné povolání, tedy něco jako sochařství, malířství. Podle profesora Pirka musí být lékař i dobý herec a manažer. Magazínu VIPosobnosti.cz poskytl exkluzivní rozhovor.

Petr Kellner. Jak se změní ekonomika podle nejbližšího spolupracovníka Václava Klause?

Jméno miliardáře Petra Kellnera je po jeho smrti ve vrtulníku na Aljašce skloňováno po celém světě ve všech pádech. Velmi významnou stopu po sobě tento úspěšný muž zanechává v České republice. Podnikatel, který se podle slov Václava Klause stal symbolem úspěchu českého kapitalismu. Jak na tohoto mimořádného člověka vzpomíná blízký spolupracovník prezidenta, Ladislav Jakl?

Psal jsem rád i pro Viktora Preisse, říká režisér Zdeněk Zelenka

Režisér Zdeněk Zelenka. Jméno, za kterým stojí mnoho úspěšných televizních inscenací, her, ale také výrazné osobnosti, které do svých děl obsazuje. V současné době pracuje na dalším muzikálu. Jsou jeho doménou, jak vzpomíná na Viktora Preisse či Jiřinu Bohdalovou, jakým žánrům se vyhýbá nebo proč je důležitá znalost řemesla, vypráví scénárista v poutavém rozhovoru.

Dočkáme se podle Ladislava Jakla zinscenovaného atentátu?

Máme tu ústavní krizi a u holiče nebyl 40 let, říká Ladislav Jakl v exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz. Proč je podle Jakla lepší blbě prohrát, jak vnímá rozhodnutí premiéra Babiše a co by podle něj v těchto chvílích udělal Václav Klaus?