VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Je úžasné vidět, jak asistenční pes dokážete změnit život nemocným lidem, říká Zuzana Daušová

Nepostradatelný přítel člověka. Psi nám přináší nejen radost, ale pomáhají případě závažného onemocnění. Jsou nepostradatelnými společníky a průvodci těch, kteří se neobejdou bez jejich asistence. Jejich výcvik je náročný nejen časově, ale také finančně. Proč jich je nyní nedostatek, jak si užívají inauguraci, vysvětluje v rozhovoru pro VIPosonbosti.cz odbornice na výcvik psů.

Asi vím, co ženám přinese vždy úspěch, říká plastický chirurg Jan Měšťák

Plastický chirurg doc. MUDr. Jan Měšťák velmi dobře ví, že důležitou roli hraje nejen pro pacienta laskavost a důslednost. Mezi jeho klientelu nepatří jen známe osobnosti, ale tak děti, jejichž úrazy a příběhy jsou někdy velmi smutné. Jaké životní hodnoty uznává, co pro něj v životě znamenají děti, proč úsměv stojí za všechny peníze se dočtete v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Václav Hudeček: Eva je mimořádný člověk, seslalo mi ji snad přímo nebe

Houslový virtuóz Václav Hudeček, který patří neodmyslitelně ke stálicím vážné hudby, poskytl poutavý rozhovor magazínu VIPosobnosti.cz. Jeho um nás proslavil ve světě, vytříbené chování, pracovitost je vzorem pro nastupující generaci. Jak se jí tento virtuóz věnuje, kdo mu poskytuje zázemí, jak vnímá dnešní svět či v čem si kazí jeho kolegové svoji image?