VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Andor Šándor: Mám takový pocit, jestli jsme si zase nenaběhli

Generála Andora Šándora, oficiální verze výbuch skladu ve Vrběticích nutí přemýšlet. Proč ultimáta Rusům nejsou ideální způsob vyjednávání, jaká měla být strategie řešení tohoto problému, či jakou roli v této kauze sehraje Miloš Zeman, vysvětluje respektovaný bezpečnostní poradce v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Bohuš Matuš: Odchod Karla Gotta. Mám pocit, jako by spadl Karlův most

Zpěvák Bohuš Matuš podle svých slov vchází do nové etapy svého života. Umělec, který se léta držel na třetí příčce v oblíbenosti zažil nejen co je tvrdý šoubyznys, ale také pád a různé lásky. V exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz se dozvíte, jak lidé na jeho propad reagovali, co mu do života přinese první dcera či jak vzpomíná na hvězdy své branže.

Arnošt Lustig: „Při večeři neplivejte a nečůrejte pod stůl“

Úžasný člověk, spisovatel židovského původu Arnošt Lustig nás opustil na jaře přesně před deseti lety. V dětství si v koncentráku prožil peklo na zemi, přesto si dokázal zachovat smysl pro humor, nadhled. Jaký vlastně byl? Jaké hodnoty uznával, co pro člověka, který znamenalo kamarádství?

Jiří Adamec: Můj život má určitou hodnotu

„Člověk a jeho život je tak složitý, že s jednou kvalitou v něm nevystačíte“, říká režisérový král Jiří Adamec, profesionál, má za sebou úspěšné seriály jako například Sanitka, Pojišťovna štěstí, zábavné pořady Karel Gott 70, Dva z jednoho města, současný oblíbený seriál Cesty domů, či několik silvestrovkých show, poslední z nich byl Silvestr na pláži. Jiří Adamec má nepřeberné množství zážitků, životní zkušenosti, o kterých může vyprávět velmi dlouho a zajímavě.