VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Pokud neudržíme výkonnost firem, padneme na hospodářské dno

Ceny plynu se prudce zvyšují.  Co by nastalo, pokud by Putin utáhl kohouty, může nás EU hodit přes palubu, na čem Rusko vydělává, proč stát nenakupoval plyn, který ministr by měl abdikovat, je možné řídit stát jako banku? Nejen o těchto velmi aktuálních tématech v rozhovoru s Karlem Havlíčkem.

Nová vláda nás žene do stagflace, říká Karel Havlíček

Nárůst cen je extrémní. Proč se současná vláda nesnaží  zmírnit jejich dopad na domácnosti i na firmy, odkud budeme dále odebírat paliva, proč nás současný model  žene na hospodářský chvost Evropy? Nejen o těchto tématech hovoří Karel Havlíček v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Street food. Občerstvení, které vám ušetří čas

Pomalu se vracíme do společenského života, ke kterému patří nejen sport, návštěva restaurace, ale také firemní akce. Návštěva jazzového koncertu, ale i dětská párty může být nezapomenutelným zážitkem. Nám, kteří jsme ve spěchu přijde vhod kvalitní street food.

Karel Vágner slaví 80. Nerad prohrávám, ale umím to

V úterý slaví jubileum. Život skladatele, producenta a samozřejmě Mistra basů, nelze shrnout do jednoho rozhovoru. Přesto Karel Vágner vyprávěl, co pro něj znamená přátelství, sport, ale i léta prožitá v šoubyznysu. A co ještě oslavenec prozradil pro magazín VIPosobnosti.cz?