VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Karel Havlíček: Demonstrace určitě nejsou ztracená cesta

Lidé začínají být zoufalí. Zima přichází. Společně s ní i nedostatek finančních prostředů, obavy z toho, co bude dál. Fiala se svým projevem od lidí distancuje slovy, že oni to zvládnou, jako by se ho to netýkalo. Dává tím signály, že jim nepomůže, kdy padne vláda, proč musíme stále nakupovat na burze v Lipsku? Nejen o těchto tématech v rozhovoru pro VIPosobnosti.cz s Karlem Havlíčkem.

Betonové desky na Závisti se již realizovat nebudou, říká Jan Jedlička

Atraktivní místo pro odpočinek i pro život. To jsou Dolní Břežany u Prahy. Najdeme tady nejen evropské vědecké výzkumné centrum, které provozuje nejintenzivnější laserový systém na světě, ale také keltské oppidum založené v Čechách kolem roku 180 př.n.l., které mělo být před časem pokryto železobetonovými panely. Podaří se tomuto nešťastnému kroku zabránit, jak se bude tato obec dál rozvíjet? Na to odpovídá pro VIPosobnosti.cz  Jan Jedlička.

Proč je podle vládnoucí strany bezpečnost důležitější než plyn?

Podle pětikoalice se nemůže stát, že bychom neměli čím topit. Někteří vládnoucí politici se v moři informací nedokáží zorientovat, neznají současné ceny energií, přesto přesně ví, co dělá opozice špatně. Proč hájí Pekarovou za svetry, proč nemáme potřebnou vyjednávací sílu? nejen o těchto tématech s představitelem TOP 09.