Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Koncert agentura VIP osobnosti | Foto: Milan Ležák

Karel Gott: Hledám si práci, aneb Příběhy z Trezoru

Opět elegantně oblečený, tentokrát celý v bílém, se objevil Karel Gott v Plzni na firemní akci. Psal se rok 2011. Byl to čas, kdy Mistr nevěděl, kam dříve pracovně skočit. Odpoledne ve svém rodném městě sršel energií a dobrou náladou. Během zkoušky ale prohlašoval, že si hledá práci. Miloval humor, život, lidi a život si bez své profese nedokázal představit. 

S Františkem Janečkem jsme měli společné plány, říká operní diva Andrea Kalivodová

Velkolepou oslavu narozenin Františka Janečka si nenechala ujít téměř žádná VIP osobnost, která spolupracuje s oslavencem. Konala se jako vždy ve velkém stylu, jen s jednou výjimkou. Tentokráte na ní zazpívali zpěváci, kterým boss českého šoubyznysu změnil téměř celý profesní život. Michal David, Marián Vojtko, Natálie Grossová, Karel Vágner a Monika Absolonová. Na této společenské události nechyběla ani operní pěvkyně Andrea Kalivodová.

Tak disciplinovaný komparz lidí a psů, to je sen každého režiséra! Nechyběl ani profík Richard Krajčo

Poslední scénu do filmu pojali tvůrci snímku Gump – jsme dvojka opravdu velkolepě. Zahrálo si v ní totiž na deset tisíc pejskařů s jejich třemi a půl tisíci mazlíčky. Na programu byl společný výšlap na horu Blaník, který vedli herci Vica Kerekeš, Richard Krajčo, Štěpán Kozub a Nela Boudová. Natočený materiál nyní míří do střižny a nový film režiséra F. A. Brabce přijde do kin v březnu 2024.