Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Koncert agentura VIP osobnosti | Foto: Milan Ležák

Janžurové připomněla výstava orchidejí Karla Gotta

V botanické zahradě v Praze se otevřela výstava orchidejí, kterou slavnostně zahájila Iva Janžurová se svými dcerami. Tentokrát nás zavedla do Vietnamu, protože je skutečnou rostlinnou pokladnicí světa. Ze slzami při této příležitosti zavzpomínala herečka i na Mistra Karla Gotta.

Dvě tváře kapitána Marka Lambory

Herec, kterému neodolalo v seriálu Slunečná jedno dívčí srdce se vrací na obrazovky, a to v premiérové epizodě oblíbeného detektivního seriálu přímo jako kapitán.

Jaroslav Sapík proslavil svojí kuchyní i Rejvíz

Kuchař, který vařil v Singapuru, Indii, ale také například ve Vídni, představil o víkendu francouzskou kuchyni i v perle Jeseníků. Do Zlatých hor zavítalo přes sto hostů nejen z Česka, aby tady ochutnali delikatesy Jaroslava Sapíka.

V Indii jsem si vzpomněla na Karla Gotta, říká Alka Hájková

Indie, země barev, kontrastů i chudoby. Právě tuto zemi navštívila spisovatelka a producentka Alka Hájková. Jaké to je projít se po parku plném květin, proč jsou zde odlišné ceny vstupného?  Ve své nově připravované knize o své návštěvě této země vzpomíná i na zpěváka Karla Gotta.

Janžurové připomněla výstava orchidejí Karla Gotta

V botanické zahradě v Praze se otevřela výstava orchidejí, kterou slavnostně zahájila Iva Janžurová se svými dcerami. Tentokrát nás zavedla do Vietnamu, protože je skutečnou rostlinnou pokladnicí světa. Ze slzami při této příležitosti zavzpomínala herečka...

Ukázat více →