Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Koncert agentura VIP osobnosti | Foto: Milan Ležák

Karel Gott prošel šoubyznysem díky slušnosti a nadhledu, říká principál divadla Boradway

Popularita zpěvákovi přinesla nejen plné sály, vyprodané sály, CD, LP, ale také lidi, kteří se rádi přihřáli na Gottově slávě. Právě o zákulisí v této branži vypráví v knize KAREL – Příběhy z Trezor principál divadla Oldřich Lichtenberg. „Se slušností a nadhledem prošel tvrdostí a nekorektností showbyznysu, protože měl neskutečný talent a jedinečnost nejen ve zpěvu, ale i v jednání s lidmi. Jeho si lidé prostě museli předcházet. Mrzí mě, že odešel. Když slyším, jak v době, kdy Karel už není, si lidé, o které bych si neopřel ani kolo, otvírají svá neomalená ústa a mydlí Karlovi schody, je mi smutno. „

Nemám rád dělení muziky, říká Karel Havlíček

Politik a ekonom Karel Havlíček v současné době velmi ostře vystupuje proti krokům současné vlády. Ve volném čase rád jezdí s fenkou Betynou na výlety a je velkým fanouškem muziky. Před pár dny byl jedním z kmotrů nové knihy o Karlu Gottovi.

Karel Vágner prozradil, proč je rád, že žil v době Karla Gotta

„Pokud vás vaše práce baví, pak je předpoklad, že ji budete dělat dobře,“ říkal Karel Gott, který hudbě a svým fanoušků zasvětil celý život. A sám byl těchto svých slov jedinečným příkladem. Tak začíná nová kniha Karel-Příběhy z Trezoru a pokračuje: