Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Koncert agentura VIP osobnosti | Foto: Milan Ležák

Odešla Hana Zagorová, autorka hitu Bílá pro Karla Gotta

Ve věku 75 let odešla zpěvačka, která téměř celý život bojovala s nemocí krve. Pravidleně docházela na transfuze na Karlovo náměstí. Svým fanoušků rozdávala radost jak nejdéle mohla. Byla Mistrem textů, které měly svůj příběh.

Jaroslav Sapík pojal oslavu narozenin velmi netradičně

Známý kuchař, podnikatel spojil oslavu svých 70. narozenin s křtem nové knihy, která pojednává o jeho životě a nabízí i zajímavé recepty.  Některé hosty Jaroslav Sapík v Klokočné, kde se křest konal  velmi překvapil.

Seriál Pálava láká na život zalitý sluncem

Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, bývalých spolubydlících z vysokoškolské koleje, kteří se tu každých pět let pravidelně scházejí, aby zavzpomínali na staré časy. Jenže náhoda a slib je přimějí k tomu, že místo dvou dnů tu zůstanou na neurčito. 

Kristián Kodet vyměnil svůj dům na Floridě za muzeum

Malíř Kristián Kodet si udělal radost. A ne ledajakou. Ve Velkém Meziříčí koupil nádherný gotický dům, ze kterého vytvořil muzem.  Jsou v něm vystavena díla tří generací Kodetů. Na jeho slavnostní otevření dorazili umělci z celé republiky.

Velkofilm Jan Žižka se točil také u Dolského mlýna v Českém Švýcarsku

„Jan Žižka je příběh o zrodu vojevůdce a myslím, že lidé budou překvapeni z toho, jak je ten příběh koncipovaný. Všechno se odehrává v roce 1402, ještě před husitskými válkami, kdy byl Žižka psanec, žoldák a teprve se v něm vojevůdce rodil. V našem filmu je všechno, co je potřeba o té době vědět, aby ji člověk pochopil. Také dostatek bojů, ale především velmi silný příběh, který vás vede od začátku až do konce,“ říká o dlouho očekávaném filmu režisér Petr Jákl.

Expert prozradil tajemství královské červené barvy

Velká Británie a celý svět se loučí s královnou Alžbětou II. Monstróznímu pohřbu přihlíží osobně i v televizích miliardy lidí. Vzhledem k bohatsví královské rodiny peníze při ceremoniálech nehrají žádnou roli. Ani  dnešní rozloučení není...

Ukázat více →