Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Koncert agentura VIP osobnosti | Foto: Milan Ležák

Pohřeb Ivany Trump bez českých osobností

Dnes v 19.30 SEČ začne velkolepý pohřeb zlínské rodačky Ivany Trump, která po nehodě ve svém domě v New Yorku zemřela ve svých 73 letech. Velmi pečlivě připravované poslední rozloučení budou přenášetnejen světová média, ale její památce se přijdou poklonit i světové osobnosti. Bohužel ty české budou chybět.

Odešla Ivana Trump, přítelkyně textaře Jiřího Štaidla

V 73 letech se zastavilo srdce Ivaně Trump. Mezi její manželi patřil také bývalý prezident USA Donald Trump, se kterým má úspěšný byznysmenka tři děti. Rodačka ze Zlína měla ještě v bývalém Československu známost. A nebyl to nikdo jiný, než textař Jiří Štaidl. Ten, který napsal pro Karla Gotta desítky úžasných textů.

Michal David slaví. Co má společného s Rothschildem?

Dne 14. července by slavil narozeniny Karel Gott, byla dobyta Bastila, ale také se narodil Michal David. Hitmaker s dvouletým zpožděním nedávno v O2 aréně konečně oslavil 60. narozeniny. Ihned po nich odjel, aby si po náročném vystoupení odpočinul: „Měl jsem dva koncerty za sebou. Byly úžasné, lidi se skvěle bavili, O2 aréna byla plná. Co víc si můžu přát?“ Řekl pro VIPosobnosti zpěvák. To potvrzují i jeho fanoušci. „Byl to super koncert, měl šťávu, jeden hit za druhým, výborní hosté neuvěřitelný Michalův výkon,“ pochvalovala si například fanynka Renata.

VIP osobnosti jsou skvělí pacienti. S jejich příbuznými je to horší, prozradil Jan Pirk na puntikaté párty

Jako každý rok, také letos v Propasti Petra Jandy nebyla o zábavu nouze. Nejen, že se hosté skvěle bavili, ale jejich náladu umocnilo i hudební vystoupení Petra Jandy i jeho dcery Marty. Dorazilo mnoho zajímavých osobností, mezi nimi například principál divadla Broadway Oldřich Lichtenberg, advokát Ondřej Sokol, modelka Jana Doležalová, bývalý ředitel České televize Jiří Balvín, Jan Pirk, Kristián Kodet i Felix Slováček.

Jiří Krampol slaví 84: Život je stranda

Oblíbený moderátor a herec Jiří Krampol slaví dnes 84. narozeniny. Už o víkendu se sešel se svými přáteli a kolegy, aby představil nový dokumentární film, ve kterém nejen o humor určitě není nouze.

Expert prozradil tajemství královské červené barvy

Velká Británie a celý svět se loučí s královnou Alžbětou II. Monstróznímu pohřbu přihlíží osobně i v televizích miliardy lidí. Vzhledem k bohatsví královské rodiny peníze při ceremoniálech nehrají žádnou roli. Ani  dnešní rozloučení není...

Ukázat více →