Relax

Jak působíme na druhé, co nám pomůže udržet se v harmonii či jak funguje naše psychika
kostky
Foto: Pixabay

Korunovační klenoty. Skvosty, na které se stojí dlouhé fronty

Od úterý jsou k vidění korunovační klenoty ve svatovítské katedrále v Praze, a to při příležitosti 30. výročí vzniku samostatné České republiky. Návštěvníci si je můžou prohlédnout do soboty. Poté budou opět uzavřeny do Korunní komory v kapli svatého Václava. Zájem stát na nablízku tomuto skvostu je obrovský. „Lidé čekají ve frontě již od 3 hodin v noci,“ potvrdil pro VIPosobnosti.cz Vít Novák, mluvčí kanceláře prezidenta republiky. „Očekáváme kolem 3000 návštěvník denně.“

Co nám přinese úspěch v roce vodního Zajíce?

Po několika velmi složitých letech, ve kterých vládly těžké energie konečně jejich přichází zmírnění. Podle čínkých astrologů přichází klidnější časy. Co bychom měli udělat pro to, abychom se cítili lépe?

Váš štědrovečerní dárek může udělat radost na celý život

Vánoční horečka je tady. S ní také balení dárků. Jak dárek zabalit, aby se líbil, vypadal úhledně a potěšil? To je otázka, na kterou je jednoduchá odpověď. A existuje ještě další dárek, který se zabalit nedá, přesto jeden Štědrý večer může potěšit na celý život.

Vánoční svátky. Nadělte si dárky, které jsou zadarmo, ale nejdražší

Někteří během předvánočního času odjeli do hor, jiní se například věnují doma přípravám na Vánoce. Nejhorší, co můžeme pro své zdraví a pohodu udělat je stresovat se během vánočních nákupů. Přesto, že to všichni víme, pokušení nakoupit neodoláme. Dlouhé fronty na parkovištích i u pokladen mluví za vše.