Relax

Jak působíme na druhé, co nám pomůže udržet se v harmonii či jak funguje naše psychika
Foto: Pixabay

Budete překvapeni, kde přesně ve vašem těle sídlí emoce

Lokalizovat, kde přesně v těle lidé svoje pocity prožívají, se nedávno pokusili finští vědci. Pomocí citově zabarvených slov, obrázků a krátkých filmů vyvolávali i zkoumaných osob různé emoce. Výsledky pak vyhodnotil speciální software.

Jak se vrátit s adventním časem do dětství?

Města se začínají pomalu oblékat do sváteční vánoční výzdoby, aby se na první adventní neděli svátečně rozsvítila. Ta letos připadá na 28. listopadu. Také naše domovy za chvíli provoní jehličí, cukroví, ale především láska. Co nám přinese pohodu a úžasnou předvánoční atmosféru?

Proč nás lidi přestanou mít rádi? Důvodů je několik

„Láska kterou obdarujeme druhého člověka má obdivuhodnou vlastnost: odrazem se neoslabuje, ale vrací se k nám košatější a zářivější“. Mahátma Gándhí. Život nám přináší mnoho někdy až extrémních situací, které nejlépe odhalují povahy a charaktery druhých lidí. Nakonec ani my sami nevíme, jak v daný okamžik zareagujeme a zda dokážeme nalézt nejvhodnější řešení či cestu k němu.

Citrón a zázvor vám pomůže zhubnout i dobít energie

Přírodní léky mají v sobě velkou léčivou sílu. Dodají nám nejen potřebné vitamíny, ale také pomůžou od různých zdravotních neduhů. Citrón i zázvor určitě patří mezi ně. Využijte jejich síly nejen v těchto podzimních dnech.