Relax

Jak působíme na druhé, co nám pomůže udržet se v harmonii či jak funguje naše psychika
kostky
Foto: Pixabay

Porod a rozvod v Ulici u Marečkových! Proč události naberou hodně překvapivý spád?

Narození dítěte či rozvod jsou pokaždé zásadní milníky v životech hrdinů seriálu Ulice, který vysílá TV Nova. Nyní se obě události spojí do jednoho řetězce emotivních i humorných příhod, jež se budou týkat Karly a Kryštofa Marečkových i jejich blízkých, zejména Tonyho a Dominiky, která začne nečekaně rodit v předtermínu. Za jakých okolností? A jak právě poprask kolem Dominičina porodu ovlivní rozvod Karly a Máry?

Být stále pozitivní může být škodlivé

Usmívejte se, buďte dobře naladěni a myslete pozitivně. Často dobře míněné rady, které se ale někdy špatně realizují. Neustálý seberozvoj, zvládání psaných i nepsaných pravidel nás může naopak dostat do depresí, ztrátě sebedůvěry, protože můžeme zjistit, že jsou to nároky nad naše síly. Kromě fotek na sociálních sítí nikdo není dokonalý ani vysmátý celý den a noc. 

Mezi Magdou a Soňou z Ulice se to nečekaně vyostří. Proč se do sebe pustí?

Seriál Ulice řeší vztahy, ale i problémy. Jedním z nich je v poslední době i přístup pedagogů ke studentům na střední škole. A právě to se stane třaskavou směsí na gymnáziu. Mezi Magdou a Soňou to nyní pořádně křísne kvůli odlišným názorům na věc i rozdílné míře empatie… Jak se to podepíše na vzájemných vztazích ve škole?