Kompozice svíček, květin a minerálů pro váš relax

Autor: Alena Šulcová

Foto a výroba: Alena Šulcová
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Jedinečná kompozici polodrahokamů, živých květin a vonných svíček. Působí nejen elegantně, pozitivně, ale také napomáhá zbavení stresu a negativních emocí.

Naše kompozice jsou vhodné do interiéru, společenských a firemních místností, recepcí, hotelů, na svatební hostiny, smuteční hostiny i například různé garden party a další prestižní akce.

Hra barev, aroma svíčky, oleje a tajemný kámen, navodí úžasnou atmosféru

Individuálně pro vás zhotovíme i jedinečnou kombinaci aromatické svíčky, minerálů a kamene, který po rozsvícení svíčky navodí útulnou, harmonickou náladu a vytvoří kouzelnou atmosféru tepla. Navíc je možné tyto sestavy doplnit o přírodní éterické oleje, které pohladí vaše smysly.

Foto a výroba: Alena Šulcová

Účinky:

Probíhají na bázi starověkých uzdravujících mystérií (Indie, Egypt, Izrael, Řecko). Drahé kameny jsou v tomto případě uzdravující ve spojení s přírodním světlem, které jimi prochází společně s linoucí se vůní. Napomáhají odbourání stresu a navození příjemného vnitřního klidu a pohody. Nejen minerály, ale i vůně jsou doporučovány individuálně, podle vašich potřeb.

Užití:

Obývací pokoj, koupelna, kuchyň, ložnice, hala, recepce nebo například kancelář

Výhody:

  • Sestavy jsou menších rozměrů a jsou přenosné. Budete je mít vždy na blízku podle vašich potřeb
  • V křišťálových mísách květiny s polodrahokamy vydrží až 3x déle, než ve váze s vodou
  • Mozaiku je možné zkomponovat podle jednotlivých témat (Velikonoce, Vánoce…)

Vytvořte si domov z několika zajímavých předmětů, které budou lahodit nejen vašemu oku, ale i mysli. Právě tady trávíme čas, který by měl sloužit k odpočinku, zbavení se stresu a dobití pozitivní energie. A to nejen během spánku, ale také aktivními denními činnostmi. Aby zářil sluncem a energií.

Je kouzelné mít u sebe něco, co je spojeno s dávno historií, tradicemi a pro citlivé jedince i s jakousi neznámou a mnoha zkušenostmi ověřenou mocí krystalů a kamenů na člověka. Tato jedinečná antistresová uzdravující Art terapie Štěstí vede k navození pozitivní energie, dobré náladě, radosti ze sebe, ze života, pocitu souznění, vnitřního klidu, harmonie a vznešenosti ticha srdce.

0