Jak VIP osobnosti zdobily adventní perníkové chaloupky

Autor: Petra Malá

Felix Slováček, Jadran Šetlík | Foto: Mirek Malec
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Perníkový večer jako vymalovaný .Společenská agentura VIP osobnosti uspořádala pro malé i velké osobnosti zdobení perníkových chaloupek. O zábavu nebyla nouze. Na Perníkový advent dorazila nejen Jovanka Vojtková se svými syny, Felix Slováček , ale i další osobnosti, aby si vyzdobily vánoční perníkové chaloupky. Podívejte se ve fotogalerii, jak jim to všem skvěle šlo.

Jako v zimní pohádce se cítily VIP osobnosti, které se přišli pobavit a načerpat klidnou předvánoční atmosféru do perníkářství v podhradí Pražského hradu. Mezi hosty byla Jovanka Vojtková, se svými syny Adamem a Bertíkem, Felix Slováček, Rey Koranteng se svými dcerkami Sofií a Leontínkou, houslista Pavel Šporcl, operní pěvkyně Markéta Mátlová se svým přítelem Martinem, baletní mistr Vlastimil Harapes, Michaela Dolinová či fotograf Jadran Šetlík s dcerou a vnukem Sebastiánem. Do perníkářství se přišel podívat také architekt a majitel modelingové agentury Presige Models, Ondřej Špaček. Perníkovým večerem, který produkovala agentura VIP osobnosti provázel moderátor rádia Frekvence 1, Luboš Procházka.

VIP osobnosti při příchodu všechny příjemně překvapil baletní mistr Vlastimil Harapes, protože se společně s hostesem večera Kubou Hájkem skvěle chopil otevírání šampusu. Každého u vchodu omámila úžasná vůně linoucí se z perníčků, která tak sama o sobě navozovala předvánoční atmosféru.

Jovanka Vojtková s maminkou | Foto: Mirek Malec

Na stolech už měl každý nachystanou čerstvě napečenou perníkovou chaloupku, kterou si během večera dospělí i děti s chutí vymalovali. A tak se nejen malovalo, ale také ochutnávaly speciality domácí kuchyně, protože paní domu pro své hosty napekla dukátové buchtičky s krémem, závin na sladko i na slano a další skvělé delikatesy. Popíjelo se výborné víno, dětský punč.

Během večera si Jadran Šetlík prohlížel obrazy, Rey Koranteng si s Jovankou Vojtkovou a dalšími hosty vyměňoval rodičovské zkušenosti a děti už si vyprávěli o tom, co jim asi přinese Mikuláš a Ježíšek. Na své si přišel také hostes, který si během večera zahrál na babysitera a staral se o 5 měsíčního návštěvníka Bertíka Vojtka. Po celou dobu se děti, ale ani dospělí se nemohli od této zajímavé zábavy odtrhnout, a tak se zdrželi do pozdních večerních hodin.

Rey Koranteng s dcerami | Foto: Mirek Malec

Na děti pod stromečkem čekaly plyšáci, které si společně s vymalovanými perníkovými chaloupkami a spoustu zážitků odnášely s rodiči domů.

0