Karel Vágner: Gott je mimozemšťan!

Luboš Procházka

Muzikant a producent Karel Vágner | Foto: Pavel Gwužd
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Mistr, Zlatý slavík, naprostý fenomén a teď už i mimozemšťan. Takto nazývá jeden z jeho nejlepších kamarádů muzikant, skladatel a producent Karel Vágner.

„Osobně jsem přesvědčen, že Karel je mimozemšťan,“ tvrdí Karel Vágner v jednom z rozhovorů v připravované knize Cesta na vrchol autorky Aleny Hájkové, která brzy vyjde. Je snad Gott bytostí nadpozemskou? Měsíčňan nebo Marťan, je to jedno, Vágner si prostě trvá na svém. Důvody jsou však zcela oprávněné – to, co dokázal Karel, by prostě normální smrtelník nemohl nikdy zvládnout. Jeho cesta na vrchol byla opravdu ojedinělá. V jednu chvíli se na jeho slávu a úspěch pohlíželo se stejným obdivem, jako by se nad Bertramku snesli ufoni.

Alena Hájková a Karel Gott při psaní rozhovoru do knihy | Foto: Alan Pajer

„A tak jsme to i myslel. Už jenom za to, co dokázal nejen v dobách minulých, ale i teď, ve svých současných letech, si zaslouží úctu a obdiv,“ vysvětluje Vágner, proč kamaráda na život a na smrt nazývá mimozemšťanem. „Je to dokonalý profesionál, a navíc obdivuji jeho vlastnosti čestného člověka,“ tvrdí producent, který nakonec přece jen připouští, že Mistr patří do tohoto světa.

Zdroj: AHAonline.cz

0