Tomáš Matonoha: Ujíždím na motorkách a sushi

Autor: Petra Malá

Tomáš Matonoha | Foto: Nextfoto.cz
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

VIP osobnosti se sešli na Sushi party, kde si nejen užili zábavu, ale dozvěděli se i zajímavosti o vietnamské kuchyni. Také si sami vyzkoušeli japonskou delikatesu vyrobit. A protože to v restauraci vonělo nejen orientální kuchyní, ale i dálkami, nejen herec a moderátor Tomáš Matonoha se rozpovídal o lásce k cestování. Společenskou akci pořádala agentura VIP osobnosti.cz.

„Moc vás tu všechny vítám, děkuji, že jste přišli. Hosty jsem si vybírala, jako kdybych si je zvala k sobě do obýváku. Ráda bych proto, abyste se tady cítili útulně, užili si tento kreativní večer plný zábavy a odnesli si příjemné zážitky,“, uvítala své hosty Alena Hájková, producentka této akce. Na společenskou akci do vietnamské restaurace dorazil mezi prvními hosty herec Martin Zounar s dcerou. „Mám ráda sushi, s tátou na něj chodíme. Také mám doma spoustu zvířat“, pochlubila Claudie pro VIPosobnosti.cz. A tak první její kroky mířily na prohlídku akvária a sushi dortu. Pak již netrpělivě čekala, až si s tátou vyrobí svoje první sushi.

Mezi tím přišla herečka Lucie Benešová se svými dětmi, manželem, moderátorem a muzikantem Tomášem Matnohou. „Manžel i já, vlastně celá rodina sushi milujeme, a tak jsme rádi přijali pozvání,“ řekla ke své návštěvě herečka, která se pochlubila krásnou rodinou. Zatímco Lucie Benešová se svými dětmi vyráběla sushi, její manžel se rozvyprávěl o cestování. „Rád cestuju, pořídil jsem si motorku, na které se vydávám do různých koutů světa. Myslím si, že Vietnam, Laos a Kamdodža jsou destinace budoucnosti,“ řekl Matonoha. Jeho manželka k tomu dodala, že cestují rádi, ale především autem. „My i do Řecka jedeme autem, protože já se v letadle bojím, uvidíme, třeba nějakou cestu letadlem v budoucnosti naplánujeme“.

Své kulinářské dovednosti předvedl i zpěvák Pepa Vágner. „Jelikož rád vařím a miluju asijskou kuchyni, jsem rád, že můžu do svého repertoáru zařadit i japonské sushi. Rád bych si v budoucnu vychutnal orientální kuchyni přímo v Asii“, dodal Pepa Vágner, který přišel v doprovodu své přítelkyni Marlen. Pěvkyně Markéta Mátlová si sushi party také užila.“ Asií jsem unešená, navštívila jsem nejen pracovně různé země světa, ale ve Vietnamu jsem ještě nebyla,“ řekla nám o svých cestách po světě Mátlová. Na sushi party se přišla v doprovodu svých dvojčat podívat také Štěpánka Duchková. „Bylo to moc fajn, ráda jsem se naučila něco nového a ráda si to doma někdy vyzkouším,“ řekla před odchodem moderátorka, pro kterou je i cestování velkou životní láskou.

Na to, jak se VIP osobnostem dařilo vyrobit pravé japonské sushi a jak si party užívaly se podívejte ve fotogalerii.

0