Tomáš Matonoha: Ujíždím na motorkách a sushi

Tomáš Matonoha | Foto: Nextfoto.cz
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

VIP osobnosti se sešli na Sushi party, kde si nejen užili zábavu, ale dozvěděli se i zajímavosti o vietnamské kuchyni. Také si sami vyzkoušeli japonskou delikatesu vyrobit. A protože to v restauraci vonělo nejen orientální kuchyní, ale i dálkami, nejen herec a moderátor Tomáš Matonoha se rozpovídal o lásce k cestování. Společenskou akci pořádala agentura VIP osobnosti.cz.

„Moc vás tu všechny vítám, děkuji, že jste přišli. Hosty jsem si vybírala, jako kdybych si je zvala k sobě do obýváku. Ráda bych proto, abyste se tady cítili útulně, užili si tento kreativní večer plný zábavy a odnesli si příjemné zážitky,“, uvítala své hosty Alena Hájková, producentka této akce. Na společenskou akci do vietnamské restaurace dorazil mezi prvními hosty herec Martin Zounar s dcerou. „Mám ráda sushi, s tátou na něj chodíme. Také mám doma spoustu zvířat“, pochlubila Claudie pro VIPosobnosti.cz. A tak první její kroky mířily na prohlídku akvária a sushi dortu. Pak již netrpělivě čekala, až si s tátou vyrobí svoje první sushi.

Mezi tím přišla herečka Lucie Benešová se svými dětmi, manželem, moderátorem a muzikantem Tomášem Matnohou. „Manžel i já, vlastně celá rodina sushi milujeme, a tak jsme rádi přijali pozvání,“ řekla ke své návštěvě herečka, která se pochlubila krásnou rodinou. Zatímco Lucie Benešová se svými dětmi vyráběla sushi, její manžel se rozvyprávěl o cestování. „Rád cestuju, pořídil jsem si motorku, na které se vydávám do různých koutů světa. Myslím si, že Vietnam, Laos a Kamdodža jsou destinace budoucnosti,“ řekl Matonoha. Jeho manželka k tomu dodala, že cestují rádi, ale především autem. „My i do Řecka jedeme autem, protože já se v letadle bojím, uvidíme, třeba nějakou cestu letadlem v budoucnosti naplánujeme“.

Své kulinářské dovednosti předvedl i zpěvák Pepa Vágner. „Jelikož rád vařím a miluju asijskou kuchyni, jsem rád, že můžu do svého repertoáru zařadit i japonské sushi. Rád bych si v budoucnu vychutnal orientální kuchyni přímo v Asii“, dodal Pepa Vágner, který přišel v doprovodu své přítelkyni Marlen. Pěvkyně Markéta Mátlová si sushi party také užila.“ Asií jsem unešená, navštívila jsem nejen pracovně různé země světa, ale ve Vietnamu jsem ještě nebyla,“ řekla nám o svých cestách po světě Mátlová. Na sushi party se přišla v doprovodu svých dvojčat podívat také Štěpánka Duchková. „Bylo to moc fajn, ráda jsem se naučila něco nového a ráda si to doma někdy vyzkouším,“ řekla před odchodem moderátorka, pro kterou je i cestování velkou životní láskou.

Na to, jak se VIP osobnostem dařilo vyrobit pravé japonské sushi a jak si party užívaly se podívejte ve fotogalerii.

Autor: Petra Malá