Jan Pirk na křtu flešky pobavil svým důvtipem

Jana Černá

Jan Pirk | Foto: František Jirásek
Facebook
Twitter
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Profesor Jan Pirk patří k nejuznávanějším kardiochrurgům. Operoval nejednu významnou osobnost, zachránil stovky lidských životů, poskytl bezpočet rozhovorů. Jeden z nich si přišel společně s ostatními přáteli pokřtít do Obecního domu.

V elegantně střiženém saku a samozřejmě s motýlkem, který patří k jeho celoživotní image dorazil profesor Jan Pirk do Francouzské restaurace, kde se konal netradiční křest rozhovorů. Kmotři Karel Vágner, Jiří Adamec, Jan Čenský, Libor Kment a Jan Pirk pokřtili flešku rozhovorů, které s nimi vedla moderátorka Alka Hájková. „Moc flešce přeji, ať zůstane pořád zasunutáv dirce,“ vyslovil své přání v nadsázce i gratulaci kardiochirurg. Tato vtipná glosa okamžitě rozveselila hosty, kteří na křest dorazili.

Více zde: Netradiční křest VIP osobností v secesní perle Prahy

Kmotří flešky | Foto: František Jirásek

„Já jsem sice stará škola, ale nakonec, proč ne,“ řekl při křtu další z kmotrů, muzikant a podnikatel Karel Vágner. O příjemnou zábavu rozhodně tak nebyla nouze. „Jsem ráda, že jsme se tady všichni sešli, děkuji, že jste přijali mé pozvání v „Domě u zakopaných miliónů“, poděkovala hostům na konci křtu producentka a moderátorka Alka Hájková, na jejíž počest se křest konal. Mezi hosty byli také Karel Havlíček, Zdeněk Barták, Petr Kolář, ale i Andor Šándor. Společenskou událostí provedl s lehkostí a vtipem Rey Koranteng, čímž dodal této akci na velmi příjemné atmosféře.

Více zde:Dům u zakopaných miliónů. Sloužil i pro striptýz

0