VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Radim Jančura: Nikdy jsem se nenaučil chválit

Jsem pragmatický vizionář, říká o sobě majitel Student Agency, Radim Jančura. Vlastní nespokojenost s úrovní služeb v dálkové autobusové dopravě jej přivedly k rozjezdu žlutých dálkových autobusů, které se staly fenoménem pro cestování nejen mezi Prahou a Brnem.

Alena Hájková: Pokud někdo neví, jak se má obléci…

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s Alenou Hájkovou, s ženou, která díky své píli dosáhla snad vrcholu v rámci společenského dění, která pořádá nejen kurzy etikety, ale také společenské akce pro významné společnosti za účasti významných osobností, jak společenského, tak podnikatelského světa. V otevřeném rozhovoru se také dozvíte, jak začínala, nebo proč je stav českých médií tak žalostný.

Bém o Everestu 2 měsíce poté: ten dar jsem si ani nezasloužil

„Everest s bezvětřím a úžasným východem slunce byl dar, který jsem si snad ani nezasloužil,“ vzpomíná Pavel Bém dnes, v den svých 44.narozenin, na svoji pouť na nejvyšší horu světa. Jak se změnily vzpomínky pražského primátora na jeden z nejsilnějších životních zážitků dva měsíce poté?

Dnešní miliardář startoval po revoluci s pěti tisíci korunami

Miliardář Pavel Sehnal se ke svému majetku vypracoval téměř z ničeho. Dnes je majitelem mnoha firem a vlastníkem nového Aquaparku v Praze Čestlicích. A jak sám říká, nikdy se nemusel zadlužit. Za svůj největší úspěch považuje vytvoření tisíců nových pracovních míst.