Při natáčení kvůli mně sundali zrcadla, říká Jan Kopečný

Josef Ducký

Jan Kopečný v ZOO | Foto: se souhlasem TV Prima
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Na každého padoucha jednou dojde – a to „jednou“ si právě vybral Kamil v podání Jana Kopečného. Při telefonování a okouzlování svého objektu zájmu – Kristýny (Sára Milfaitová) – zahučí do zamrzlého rybníka a pěkně se v něm vyráchá. Celý v bílém a s načesanými vlasy zahučí přímo do zamrzlé vody.  Jan Kopečný tak okusil, jaké to je stát se na chvíli otužilcem.tak okusil, jaké to je stát se na chvíli otužilcem.

Jan Kopečný, Sára Milfaitová v ZOO | Foto: TV Prima

„Neměl jsem neopren, byla šílená zima, bylo snad i pod nulou, a točil jsem to nadvakrát. Počasí mátlo, protože bylo krásně, ale jezírko bylo zamrzlé a já věděl, že mám jen jeden pokus, jinak se to nedalo udělat. Musel jsem jít do jezírka, kde byl led, který musel prasknout. V tu chvíli mě nic nebolelo, ale když jsem tam šel podruhé, zjistil jsem, že mám naraženou holeň a kolena,“ vypráví s úsměvem Jan Kopečný a dodává, že k otužování ho nikdo nepřemluví. „Celé se to natáčelo v Safari parku ve Dvoře Králové a jezírko bylo pravé a taky pravě vonělo. Byl to šílený smrad. Když jsem do vody lezl podruhé, kvůli dalším záběrům, věděl jsem, do čeho jdu, a o to to bylo horší. Bylo to dost nepříjemné.“

Pomocnou ruku mladému a bohatému floutkovi nabídla Kristýna v podání Sáry Milfajtové, kterou se snaží kvůli sázce o motorku okouzlit. „Vsadili jsme se s Davidem Gránským, který hraje Alberta, že kdo ji první dostane do postele, vyhraje motorku. Kamil se hodně snaží, ale tohle mu moc nepomáhá. Ani to, že ho Kristýna viděla nahého.“ Scéna s vykoupáním měla totiž pokračování. Bahna z jezírka se musí Kamil zbavit, a tak ho čeká sprcha. „A mě čekala další studená voda, netekla teplá, musel jsem se opět zmáčet a dost jsem se u toho styděl. Všude byla zrcadla, a tedy pro jistotu, aby nebylo vidět, že chodím do sprchy v trenkách, šla dolů. Naštěstí je to seriál pro rodiny, tak mě zabírali je do půl těla,“ oddechl si Kopečný, ale prý mu při této scéně bylo o malinko hůř než v samotném jezírku.

0