Na Richarda Chlada čekalo v kasinu překvapení ze školních let

Jan Čížek

Richar Chlad a Jan Hájek | Foto: Renata Bušková
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Narozeninová párty přilákala do casina opět stovky gratulantů. Nechyběly mezi nimi zajímavé osobnosti, tedy i Miliardář Richard Chlad, který dorazil na oslavu v doprovodu své přítelkyně Marie Kánské. Kdo to na parketu rozjel a na čem si hosté pochutnali?

Moderátor Jakub Kohák | Foto: Jaroslav Hauer

Moderátor Jakub Kohák rozjel večer ve velké, stylu. Trio Holky roztančilo parket, nechyběla ani módní přehlídka. Na mole se prošla Miss ČR 2002 Kateřina Průšová i Bára Mottlová.

Britská kapela East 17 | Foto: Jaroslav Hauer

Do Prahy jen kvůli tomuto večeru přiletěli členové legendární kapely East 17. Právě oni patřili v první polovině 90. let jednou k nejpopulárnějším britským kapelám. Na parketu v casinu předvedli nejen skvělolu zábavu, ale neskutečně breakové taneční prvky kreace, za které sklidili ohromující potlesk.

Producentka Alka Hájková se svými syny | Foto: Renata Bušková

Miliárdář Chlad se tady náhodně setkal se svojí spolužačkou ze školy, se kterou společně chodili na základku v Jeremenkově ulici.“To byla tehdy v Československu první škola experimentální matematiky,“ zavzpomínala Alka Hájková, která se postupem času vydala na dráhu spisovatelky a produkční. „Ríša stejně jako já navštěvoval soukromé hodiny klavíru, vždycky byl ctižádostivý a velmi chytrý. Bydlel přes park, takže jsme měli někdy i společnou cestu do školy.  Vídali jsme se na diskotékách známeho DJ Honzy Beneše na Dobešce. Naposledy jsme se potkali, když studoval první ročník na vysoké škole ekonomii,“ zavzpomínala na společná léta Hájková. „První co mi o sobě tady v casinu po těch mnoha letech řekl bylo, že se bude ženit.“

Také automobilový závodník vysekl své spolužačce poklonu. „Tvoji kluci jsou opravdu fešáci. Jsem rád, že jsme se po tolika letech zase mohli vidět. Do mobilu si tě ale raději uložím pod tvým původním jménem. Za těch mnoho let se toho událo tolik,“ dodal s nostalgií v hlase Chlad, který měl už po zbytek večera oči jen pro svoji nastávající.

Součástí večera byl jako vždy bohatý raut, kde si hosté pochutnávali například na tuňákovi, lososovi, sushi, ale i narozeninovém dortu.

0