Helena Vondráčková: Barvou kytice jste se trefil

Autor: Jakub Šmarda

Producentka Alena Hájková, Helena Vondráčková, ředitel pražské záchranky, MUDr. Zdeněk Schwarz | Foto: Fr. Jirásek
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Zpěvačka, Helena Vondráčková, která letos slaví 50 let na scéně, pokřtila své nové CD Best of the Best. Toto album ale v sobě ukrývá nejen největší hity ale také zlaté a stříbrné medaile. Křest moderoval Rey Koranteng, kmotrem byl Ondřej Brzobohatý. S nádhernou kyticí přišel pogratulovat také ředitel pražské záchranky, Zdeněk Schwarz.

V restauraci Infinity se odpoledne začali scházet zajímaví hosté, aby oslavili společně s Helenou Vondráčkovou její velmi úspěšnou dlouholetou profesní kariéru. Vondráčková se do srdcí svých fanoušků ale nezapsala jen jako zpěvačka, ale také jako herečka. Po boku Václava Neckáře si například zahrála v dnes již legendární pohádky Šíleně smutná princezna. „Na tuto pohádku, ale také krásnou spolupráci s Vaškem Neckářem dodnes ráda vzpomínám“, řekla zpěvačka.

A právě tato princezna se stala motivem jedné strany medaile, kterou Heleně Vondráčkové nechala vyrazit na památku Česká mincovna ve spolupráci se společenskou agenturou VIP osobnosti. „Mám ráda spontánní nápady a jsem ráda, že České mincovně se líbil a paní Helena jej přijala. Myslím si, že je to obrovská profesioánálka skvělá dáma, která si tuto medaili zaslouží“, řekla autorka nápadu, majitelka agentury, Alena Hájková. Medaile je raritou právě proto, že jako na jediné je na ní vyražen z obou vyražen portrét zpěvačky. Omezený počet 20 kusů zlatých a 250 kusů stříbrných medailí bylo exkluzivně vloženo právě do nově vycházejícího CD Best of the Best, které ve spolupráci se Supraphonem vydala Česká mincovna.

Na pódiu se sešli jen samí charismatičtí sympaťáci. CD pokřtil Ondra Brzobohatý, který je jedním z autorů skladby na tomto CD. Celým křtem provázel profesinál, moderátor TV NOVA, Rey Koranteng. Pogratulovat Heleně Vondráčkové přišel také ředitel pražské záchranky a potomek Bedřicha Smetany, MUDr. Zdeněk Schwarz. Společně pak pokřtili nové CD Best of the Best. „Věřím , že se tady všichni sejdeme zase za 50 let“, ukončil křest Rey Korantentg, který po akci odjel moderovat hlavní zprávy na NOVU. Na akci dorazil také plastický chirurg dlouholetý kamarád Heleny Vondráčkové doc. Jan Měšťák. „Helenka mi ráno volala, abych přišel. Měl jsem ale celý den pacientky, tak jsem přišel jsem později, ale snad to nevadí“, vysvětlil svůj pozdní příchod doc. Měšťák.

Na video reportáž se můžete podívat zde: Video na Ceskatelevize.cz

Samotnému křtu předcházela profesionální příprava moderátora Reye Korantenga, který dopilovával scénář s Helenou Vondráčkovou, Ondrou Brzobohatým, či MUDr. Zdeňkem Schwarzem. “Patřím k obdivovatelům paní Vondráčkové a rád si například v autě rád poslechu nestárnoucí hity“, dodal šéf záchranky. Helena Vondráčková ředitele záchranky také pozvala osobně na hausbót. „Panu doktorovi uvaříme dobrou kávu a popovídáme si o lodích“, řekla zpěvačka, který byla nadšena z nádherné červené kytice, kterou od Zdeňka Schwarze převzala.“Je úžasné, jak jste se s tou barvou trefil, je opravdu nádherná,“ řekla obdivně zpěvačka, která právě před padesátilety, 3. září nazpívala píseň Červená řeka, a tak není divu, že křtu vládla červená barva.

Tuto akci produkovala agentura VIPosobnosti.cz, která také nechala vyrobit pro zpěvačku Helenu Vondráčkovou pamětní medaili.

0