Plastický chirurg Jan Měšťák slavil 70. O zajímavé dary a gratulanty nebyla nouze

Autor: Jakub Šmarda

MUDr. Jan Měšťák, producentka agentury, Alena Hájková | Foto: Esthé.cz
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Mezi prvními gratulanty se na Kampě, kde konala oslava se objevil psychiatr MUDr. Jan Cimický: „Přišel jsem mezi prvními, abych Honzovi pogratuloval, protože musím jít do rádia, ze kterého v pátky večer vysílám svůj pořad“ vysvětlil Cimický svůj brzký odchod.

Dalším gratulantem byl dlouholetý kamarád, režisér Jiří Adamec: „Celý den jsem pracoval na zahradě a těšil se na setkání s Honzou, se kterým mě pojí letité přátelství“, řekl režisér, který svému kamarádovi přinesl i přes přísný zákaz dárek. „Honza ho odmítal, protože výslovně zakázal nosit dárky. Já mu dal láhev starého archivního francouzského vína, takový standardní dárek chlapovi… „, prozradil režisér.

S pěveckou gratulací přišla na oslavu 70.narozenin zpěvačka a kamarádka doktora Měšťáka, Helena Vondráčková, která slavnostní část odstartovala tóny Happy birthsday.

Po téměř nekonečné frontě gratulantů, přinášejících různé dárky, přišla řada na slavnostní předání pamětní dárkové medaile, kterou pro oslavence, MUDr. Měšťáka připravila Česká mincovna ve spolupráci se společenskou agenturou VIP osobnosti. „Jsem ráda, že můžu tomuto skvělému chirurgovi a člověku, Honzovi Měšťákovi předat tento dárek. Tato medaile je výraz úcty, kterou k tomuto člověku mám“, vysvětlila majitelka agentury, Alena Hájková. „Tuto pamětní medaili mají již ve své sbírce od České mincovny například Karel Gott, či Helena Vondráčková,“ dodala majitelka agentury.

Po zprávách TV NOVA také na oslavu dorazil její moderátor Rey Koranteng, který oslavence zastihl při krásném ohňostroji, který osvítil Vltavu a celou Kampu. „Přišel jsem později, ale přesto bych vám rád popřál zdraví, úspěch a splnění všech vašich přání“, pogratuloval plastickému chirurgovi Měšťákovi oblíbený moderátor. Koranteng předal oslavenci ještě jedno narozeninové přání, a to od své kolegyně, která měla autnehodu a docent Měšťák ji zachránil operací nos.

A jak se líbil tento večer samotnému oslavenci, plastickému chirurgovi, Janu Měšťákovi? „Jsem v rozpacích. Nevím, co bych řekl. Dárky jsem zakázal, přesto jich tady mám plnou místnost. Všem vám děkuji“, řekl s pokorou a rozpaky jubilant.

0