Dress code na Velké pardubické podle Beaty Rajské

Historie Velké pardubické se píše již od roku 1874 a právem jsou tyto prestižní dostihy považovány za vrchol dostihové sezóny.  Letos se uskuteční 8. října a dostih bude dlouhý 6900 metrů. Pokud se chystáte na tuto společenskou událost, nechte se inspirovat Beatou Rajskou.

Šanci na úspěch nám může zkazit vykalkulovaná diplomacie

Náš první dojem zůstává v lidech napořád. Pokud se v práci, soukromě stýkáme s lidmi častěji, mají možnost si v čase korigovat naše první setkání. V opačném případě buď zaumjme nebo ne. Někdy se chováme na poprvé spontánně, jindy se už předem postavíme do určité pózy, která je druhým nepříjemná. Co vše nás prozradí?

Aby byla vaše vánoční a novoroční přání dočtena…

Originalita i včasné zaslání přání k Vánocům a novému roku by měla by být zaslána včas. Zajistíte si tak, že neskončí v záplavě jiných a bude přečtena. Pokud vsadíte na luxus, měl by být elegantní, střídmý i nápaditý.

Novoročenky. Na ty vtipné se nezapomíná

Zatímco Vánoce jsou komornější, přikládáme jim větší vážnost, Silvestr je již plný zábavy, přání,  předsevzetí, co vše v novém roce zvládneme a co nás čeká. Některá přání píšeme najednou k Vánocům i k novému roku, jiná oddělujeme. Také přání do Nového roku by mělo být zajímavé, osobní. Pokud zvolíte takové, které je podobné všem ostatním, pravděpodobně rychle skončí v koši.