Aby byla vaše vánoční a novoroční přání dočtena…

Originalita i včasné zaslání přání k Vánocům a novému roku by měla by být zaslána včas. Zajistíte si tak, že neskončí v záplavě jiných a bude přečtena. Pokud vsadíte na luxus, měl by být elegantní, střídmý i nápaditý.

Novoročenky. Na ty vtipné se nezapomíná

Zatímco Vánoce jsou komornější, přikládáme jim větší vážnost, Silvestr je již plný zábavy, přání,  předsevzetí, co vše v novém roce zvládneme a co nás čeká. Některá přání píšeme najednou k Vánocům i k novému roku, jiná oddělujeme. Také přání do Nového roku by mělo být zajímavé, osobní. Pokud zvolíte takové, které je podobné všem ostatním, pravděpodobně rychle skončí v koši.

Etiketa v letadle. Je tleskání pořád in?

Čekání na odlet může být úmorné, a to i v případě, pokud cestujeme s dětmi. Čas si krátíme prohlídkou, nákupem v obchodech na letišti, sledováním příletů a odletů letadel i třeba četbou. Stejně jako na Zemi, také v oblacích platí určitá společenská pravidla, která nám zpříjemní náš let.

Existuje recept, jak odhadnout druhé lidi?

Mít odhad na druhé, vědět, jak najít společnou řeč či získat si u druhých respekt je často těžké. Mnozí nás nemají rádi, aniž bychom věděli proč. Můžou mít strach z naší vnitřní síly, energií, není jim příjemná naše chemie. Existuje recept, jak se naladit na druhé lidi?