Maroš Kramár najde ve Slunečné novou lásku. Kdo kvůli ní vyrazí do boje?

Autor: Jana Černá

Maroš Kramár | Foto: FTV Prima
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Seriál ze statku Slunečná od podzimu pokračuje ve své další sezóně. Ta bude opět napínavá a zamilovaná. Chybět nebudou intriky, nenávist, ale ani spravedlnost a šťastné úsměvy.

Po dramatickém jaru, které skončilo rozchodem Janka (Marek Lambora) a Týny (Eva Burešová), všichni správně tušili, že to nemůže dlouho trvat. Janek s Týnou musí vyřešit problém okolo Predraga (Predrag Bjelac), aby mohla jejich love story pokračovat. Týna přece čeká Jankovo dítě! Všechno vypadá harmonicky, ale do plánu – svatba, děti a dovolená v Jugoslávii – promluví Johnova dcera Anna (Zuzana Kajnarová). Ukáže se totiž, že ji všichni podcenili a její návrat k rodině nebyl vůbec láskyplný. Anna se rozhodla, že se Johnovi a celé jeho rodině pomstí za to, že ji nechali jako malou v Německu. Samozřejmě, že to nese nejhůř Hana, protože ona svoji dceru miluje.

Marek Lambora | Foto: FTV Prima

John Linhart (Maroš Kramář) najde překvapivou lásku, a když už vše vypadá, že klidný a rodinný život je na spadnutí, přijde velké vystřízlivění. A tak Hana (Eva Holubová), jako jeho ochránkyně, musí vyrazit do boje.

Na Slunečné se nečekaně objeví Božena (Regina Rázlová), matka Lídy (Dana Batulková), a rozhodně to není vítaná návštěva. „Boženka si celý život říká Bóna. Je prima, vtipná a statečná. Není to úplně jednoduché být starý. Je rodič hledající své dospělé děti. Někdy je to těžké soužití pro obě strany a je třeba mít vůli k dohodě. A to nebývá lehké pro děti ani pro rodiče. Přišla na Slunečnou, protože se neobjevilo nic vážného, a možná ano. To záleží na místě, ze kterého tu věc posuzujete. Já osobně mám Bonu ráda, fandím jí a držím jí palce,“ říká její představitelka Regina Rázlová.

Regina Rázlová, Dana Batulková | Foto: FTV Prima

Božena se po letech vrací na Slunečnou, a tím překvapí svoji dceru Lídu. A rozhodně to není plánovaná návštěva. Božena se jednoho dne objeví před jejím domem s kufry a bez domova. Rozkol mezi matkou a dcerou je ale tak veliký, že ji Lída k sobě domů nepřijme. Ale kvůli Janě Kratinové a ostatním drbnám je zatažena do dění kolem Boženy.

Tom (Filip Blažek) s Erikou (Kristýna Kociánová) před sebou mají krásný život. Nic na tom nemůže pokazit ani fakt, že se vedle Eriky objeví známá z mládí – Simona (Monika Timková). Karolína (Denisa Nesvačilová) se rozhoduje, jestli se vrátí do Irska, nebo dá šanci lásce ze Slunečné.

Bára Jáhnová | Foto: FTV Prima

Vilda (Lukáš Langmajer) se bojí, že se k němu Sylva (Bára Jánová) vrátila jen z toho důvodu, že je ředitel, a proto vymyslí s Jankem plán, který však moc nefunguje. Tak se rozhodne to rozstřelit svatbou. Vezme si Sylva tentokrát obyčejného řidiče?

Profesor (Jan Šťastný) musí s Rózou (Lucie Benešová) naposledy zabojovat proti svému synu Jirkovi, který se dostal na šikmou plochu, a zachránit svoji vnučku. Kratinovi mají doma nastěhované tři babky, což domácí pohodě nepřidá. Slaninová (Jana Stryková) se marně snaží dostat Pavla (Karel Zima) do práce. Řeháková (Martina Preissová) by ráda našla štěstí jinde, když na ni Aleš (Norbert Lichý) trochu kašle. Zuzana Dolejšová (Eva Decastelo) dostane Radka (Leoš Noha) do protialkoholní léčebny a doufá, že ho tím zachrání. Jenže rodinná firma nemůže zůstat ladem, a tak se na Slunečné objeví Radkův bratranec Libor Dolejš (Jiří Ployhar), který svého příbuzného nezapře a bude Zuzaně zatápět podobně jako Radek. Rokytová (Regina Řandová) se pokusí zbavit Rokyty (Josef Polášek), ale nakonec zvítězí láska.

0