Čtyři elementy energie Čisté lásky. Které to jsou?

Autor: Jana Černá

Foto: Pixabay
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Říká se, že nejkrásnější na světě je láska. Je to dar, se kterým je potřeba umět jemně, laskavě a s pokorou zacházet. Sebeláska, od které se odvíjí vše krásné. Přinášíme vám čtyři elementy lásky, ve které ego nemá své místo.

Čistá láska je klidná. Láska nevolá z vyvýšeného místa: „Tady jsem – podívejte se na mě!“ Láska je klidná, soucitná, silná a naplňující. Je to opravdová esence domova. Je to vzpomínka na domov, kterou má v sobě každý z nás.

Láska nemá denní režim, je tu stále a existuje ze sebe sama. Nevytváří žádné podmínky, požadavky a nápravy. Nevolá: „Když to pro mě uděláš, tak já něco učiním pro tebe!“ Ne. Existuje jen aby „byla“. Je spokojená už jen tím, že existuje. V souvislosti s láskou neexistují žádné podmínky a řád, popisuje krásu lásky vědma Ajka.

Láska se nikdy nenaparuje. Netluče si do prsou. Nikdy není hrdá. Nikdy jí to není třeba, protože pochází z božského zdroje. Každý ji uvidí a nemusí přitom říct jediné slovo. Nemá potřebu zvedat ruce a říkat: „Podívejte se na mě.“

Láska má moudrost, používat všechny v sobě nesoucí elementy najednou. Moudrost je klidná, bez denního řádu nebo důležitosti. Ví, co je třeba říct a co ne. Je utvářena moudrými činy.

Čistá Láska ve vašem životě nikdy nevytvoří scénář strachu, ale ego tak činí. To je největší rozdíl! kdo nemá rád sebe, nemůže mít rád druhé. Strach je mechanismus, který je využíván v rámci karmy a lekcí člověka. Naučit se nezjištětně brát i dávat, tak je svět nastaven. Neočekávat, neobchodovat, odpustit a nezavřít si tak své vlastní srdce a city. Tak jemně a krásně, jako se o lásce mluví, by se měla žít…

0