Václav Vydra: Důležitý je úspěch a peníze

Autor. Alena Hájková

Křest knihy | Foto: Mirek Malec
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Dne 3.3.2020 se ve Slovenském domě konal křest knihy Tanec mezi Mistry autorky Alky Hájkové. Na slavnostní akci přišli největší VIP osobnosti napříč profesemi. O slovo se postaral Jan Čenský o hudební zážitek Pavel Větrovec, Bohuš Matuš a Felix Slováček.

Popisuje v ní neobyčejný, až téměř pohádkový příběh indické princezny, která ač vyrůstala v Praze, pohlíží na svět kolem nás indickýma očima. Dozvíte se, kudy se ubíral život Alky Hájkové po jejím příjezdu do ČSSR a kdo vše ji na cestě životem provázel.

Autorka v knize Tanec mezi Mistry popisuje své neobyčejné zážitky i ty, které ji pojí s Mistry svých oborů: Jan Čenský, doc. Jan Měšťák, Ladislav Štaidl, Karel Gott, Felix Slováček, Michal David a další…

Slavnostního křtu se zúčastnili: Václav Vydra, doc. MUDr. Jan Měšťák, Pavel Větrovec, Felix Slováček, Štěpánka Duchková, Antonín Panenka, Jiří Adamec, MUDr. Jan Cimický, Bohuš Matuš MUDr. Libor Kment a mnoho dalších osobností.

Křtem provázel moderátor Jan Čenský. O hudební zážitek se postarali: Felix Slováček a Pavel Větrovec a s písní Asi do věží dorazil zpěvák Bohuš Matuš.

Doplnit kdo je na snímku | Foto: doplnit autora

Václav Vydra na křtu prozradil, že už do společnosti nechodí a knížce přeje úspěch a peníze. Raději se věnuje svým koním a herectví. Jan Čenský vsadil na charisma, neboť ví, že je nedílnou součástí umělecké profese.

Doplnit kdo je na snímku | Foto: doplnit autora

Plastický chirurg doc. Jan Měšťák se dušoval, že autorku knihy Alku Hájkovou ještě pod svým skalpelem neměl, ale co není, prý může být.

Doplnit kdo je na snímku | Foto: doplnit autora

Marcipánový dort věnovala oslavenkyni a autorce knihy Tanec mezi Mistry cukrárna Saint Tropez.

Luxusní italská vína dodal italský výrobce SILVIO SANTINI.

Foto: Mirek Malec, Fr. Jirásek, Petr Brodecký

0