Parkovací asistent vám při odletu ušetří čas

Jana Černá, Klára Divíšková

Parking letiště | Foto: Letiště Praha
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Parkování na letišti zabere čas s hledáním volného místa. Pokud přijíždíte na polední chvíli, může se stát, že žádné již nenajdete. Letiště Praha přichází s rychlejším a jednodušším parkováním. Nová služba ušetří cestujícím celý proces spojený s parkováním. Díky této prémiové službě nemusí cestující, který přijíždí na letiště svým vozidlem, procházet celým parkovacím procesem spojeným s hledáním místa.

„Po objednání služby na adrese www.AeroParking.cz se stačí dostavit na jedno z expresních parkovišť, která jsou umístěna přímo před budovami terminálů. U Meeting pointu bude na klienta čekat náš prověřený řidič, který vozidlo převezme a zajistí jeho bezpečné odstavení v nedalekém parkovacím domě. Po návratu bude vozidlo opět přistaveno k vrácení na témže místě,“ popisuje ředitelka Služeb cestujícím Letiště Praha Tereza Gallardo.

Služba je nadstavbou prémiového parkování PC PREMIUM, které v současnosti nabízí 50 XXL parkovacích míst ve vyhrazeném patře. V tomto roce také dojde kvůli vysoké poptávce k zdvojnásobení počtu těchto extra širokých parkovacích stání. Služba valet není v České republice příliš rozšířená. Je známá spíše z amerických filmů, v našem prostředí se s ní můžeme setkat například v hotelech nebo luxusních restauracích. Letiště Praha od služby očekává oslovení nového segmentu zákazníků, kteří neradi sami parkují, nechtějí tímto procesem ztrácet svůj čas nebo preferují nejkratší vzdálenost k terminálům.

Letiště Praha

0