Každý den podvazky nenosím, říká Sabina Laurinová o Půlnoční zpověď

Josef Ducký

Sabina Laurinová a Martin Zounar | Foto: se souhlasem TV Prima
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

V seriálu Půlnoční zpověď si Sabina Laurinová střihla odbornici na šperky, ráznou a sebejistou podnikatelku Renatu Hruškovou, která se svým manželem v podání Martina Zounara právě prožívá krizi. Schází jí hřejivá náruč manžela, který raději tráví svůj čas v kuchyni než v ložnici. Jediné, co by jejich společný život mohlo zachránit, je zázrak. Jenže v ten ironická dáma nevěří.

Jejich bizarní touha po manželství plné dokonalého sexu a lásky se zdá na první pohled jen komickým prvkem seriálu, ale i ten někdy dovede ostatní ke skutečné pravdě. Takový úkol stál před Sabinou Laurinovou a Martinem Zounarem a oba se mu postavili čelem. Znamenalo to čelit nejedné výzvě a zahodit stud i šaty. „Naše postavy s Martinem jsou netradiční, od těch ostatních se dost lišíme. Možná, že takových lidí je v našem okolí víc, jen o nich nevíme. Tak jsme s Martinem ukázali, co je možné,“ popisuje svůj charakter Laurinová, kterou čekaly dvě nezapomenutelné scény. Aby zachránili své manželství, mají se na rady psycholožky vrátit do minulosti a zavzpomínat, jaká byla jejich manželská láska na začátku.

 

Další zajímavá scéna čekala na herečku v okamžiku, kdy toužila po splnění manželských povinností. Odhodila šaty, oblékla sexy prádlo a vyrazila do kuchyně za Martinem Zounarem. „Toto téma bylo trošku citlivější. Jedná se o intimní život těch dvou a ano, pro mě to byla scéna, kdy jsem se necítila úplně komfortně. Každý den podvazky nenosím, takže když jsem se do nich oblékla a vyrazila jsem za Martinem na bojovou výpravu, byla jsem lehce v křeči, ale v okamžiku, kdy jsem tam došla, uklidnila jsem se. Musíte se nad to povznést, je to zkrátka kostým. I když tento byl docela úsporný,“ usmívá se herečka a přiznává, že se v kůži žhavé Renaty vážně styděla.

TV Prima

0