Koho John a Denisa přivítají ve Slunečné na svět?

John Linhart a jeho Denisa se konečně dočkali. Na svět přišla malá Hanička a pro herečku Evu Josefíkovou to znamenalo, že se na chvilku ocitla v porodnici, kde tak trochu trénovala na to, co v jejím reálném životě za několik týdnů přijde.

Ondřej Pavelka si vyřizuje účty rychle a efektivně nejen ve Slunečné

Ondřej Pavelka se opět pustí do pěstního souboje Není to dlouho, co se v seriálu Slunečná herec Ondřej Pavelka dostal do křížku s Davidem Prachařem. V dalším pokračování seriálu Polda, kde hraje majora Martina Fišera, se bez ostychu pustí pro změnu do kolegy Jaroslava Plesla.

Teď už jsem v pořádku, ale občas mě zaskočí únava, prozradila Iva Hüttnerová

Covid si nevybírá a dostihl i jednu z postav seriálu Slunečná. Oblíbená Běta v podání Ivy Hüttnerové tak musela na několik týdnů přerušit natáčení a diváci vídali jen to, jak telefonuje, nebo se o ní ve scénáři pouze mluvilo. Herečka už je ale v plné polní a diváci se na ni mohou opět těšit v dnešním díle seriálu Slunečná.

Proč odletět před Covidem právě do exotiky

V Česku se nyní pohybujeme kolem 4 % plně naočkované populace. Existují však země, které jsou na tom výrazně lépe. Pokud bychom měli vybírat mezi destinacemi vhodnými pro dovolenou, doporučujeme cestovat na Seychely nebo do Spojených arabských emirátů.

Jiří Adamec: Poslední potlesk pro Vladimíra Menšíka

Režisér Jiří Adamec má za sebou velkolepou kariéru. Spolupracoval s nejednou hvězdou. Mezi ně patřil i všemi oblíbený Vladimír Menšík. Své dojmy na tohoto velikána povyprávěl exkluzivně do autorské knihy Alky Hájkové, Tanec Mezi Mistry. Tak, jako byla Mekkou umělců Lucerna v Praze, byla jí v Brně hala Rondo. Jeden z večírků jsem 4. listopadu 1988 zažila s Gottovou partou právě tady. Že to byl den, kdy měl svátek Karel, netřeba připomínat. Natáčel se tu pořad „Je důležité zvítězit“, na nějž jsem se přijela podívat, a účinkovalo v něm mnoho dalších umělců tehdejší zábavy. Ubytovala jsem se den předem stejně jako oni v hotelu Internacionál a musím konstatovat, že večer tady rozhodně nouze o zábavu nebyla.

Je nutné dodržovat dress code v horkých letních dnech?

Firemní dress code je striktní. Jak si s ním poradit v horkých letních dnech a jsou vůbec možné nějaké úlevy? Odradit může i nadměrné pocení. Pro muže košile, sako, kalhoty, kravata, pásek, ale i boty musí spolu ladit. Outfit pro managera, šéfa firmy je jasně daný a nekompromisní. V horkých dnech se ale dají ale jen těžko vyměnit polobotky, sundat ponožky a jít jen v sandálech nejen do práce, ale i na schůzku. Také žena má jasně předepsaný dress code, lodičky, blůzu, kostým.