Prezident v Karlovarském kraji debatoval o destabilizující chudobě i problémech vzdělávání v regionu

Prezident Petr Pavel dnes zakončil dvoudenní návštěvu Karlovarského kraje. Byla to jeho druhá návštěva v tomto kraji od zvolení, první ale proběhla ještě před inaugurací, proto do Karlovarského kraje zamířil podruhé a tentokrát svůj program zaměřil především na pracovní setkáníPrezident Petr Pavel dnes zakončil dvoudenní návštěvu Karlovarského kraje. Byla to jeho druhá návštěva v tomto kraji od zvolení, první ale proběhla ještě před inaugurací, proto do Karlovarského kraje zamířil podruhé a tentokrát svůj program zaměřil především na pracovní setkání

Knihu o Gottovi si v nemocnici rád přečtu. Těším se na ni, říká Jiří Krampol

Moderátor přivítal ve svém pořadu Nikdo není dokonalý stovky osobností. A samozřejmě, že mezi nimi nechyběl ani Karel Gott. Pojilo ale také přátelství i fakt, že jsou oba narozeni ve stejném znamení. Jiří Krampol na zpěváka rád zavzpomínal v knize KAREL – Příběhy z Trezoru, kterou herci přinesla do nemocnice autorka knihy.

Jóga slavila svůj den tancem, mantrami i knihou

Slovo „yoga“ pochází ze staroindického jazyka Sanskrit. Vyvíjela se několik tisíciletí. Jóga je velmi populární i potřebná nauka. Pomáhá nám zregenerovat tělo i mysl. Posiluje ducha, tělo, zvyšují odolnost organismu. Pomáhá nám proti stresu. Aby byla účinná, je zapotřebí se jí věnovat pravidelně.

Letiště Praha mění a zlepšuje směnárenské služby

Po kritice ohledně směnárenských služeb na letišti v Praze dochází k výrazným změnám. Nově nastavuje limit kurzové marže na 15 procent. Letiště Praha vypisuje koncesní řízení na nového provozovatele směnárenských služeb a bankomatů. Zásadně se změní a zlepší obchodní model směnárenských služeb na letišti tím, že se nově u tří stěžejních měn zastropují podmínky směny v porovnání ke středovému kurzu ČNB na maximálně 15 procentech. Nastavené kurzovné je na spodní hranici napříč evropskými letišti. Pětiletá smlouva stávajícímu provozovateli skončí na konci tohoto roku, následně pak naváže činnost nový operátor. 

DJ Patrik Rokl má cit pro muziku v genech

Opět se vrátily časy, kdy se rádi bavíme. Vyhledáváme muziku a tanec, který nám rozproudí krev v žilách. Na parket svými skvěle sestavenými skladbami, ale i průvodním slovem umí pozvat DJ Patrik Rokl.

Jaroslavu Sapíkovi narušily cestu za vzpomínkami horečky

Delikatesy na zlatě a stříbře. Právě na ně chtěl oblíbený šéfkuchař zavzpomínat na společenské akci. Bohužel se kvůli nemoci musel omluvit. Jméno, které je nejen v české gastronomii pojem. Jaroslav Sapík miluje českou, ale i exotickou kuchyni. Mimo spolupráce s Pražským hradem, kde připravoval delikatesy pro prezidenty, krále, ale také monarchy, vařil v jednom z nejluxusnějších hotelů v indické Bombaji.