VIP osobnosti přijely na zámek za sportem i kulturou

Autor: Alka Hájková

Producentka agentury VIP osobnosti Alena Hájková, pianista Pavel Větrovec, majitel zámku
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Známé osobnosti kulturního, sportovního a společenského života se sešly v sobotu 10. května na zámku za Prahou, aby nejen poměřily svoje síly ve sportu, ale také si prohlédly nádherné prostory zámku a ochutnaly zdejší skvělou kuchyni. Tuto sportovně-kulturní akci pro ně připravila již podruhé Společenská agentura VIP osobnosti.

Hned po ránu dorazil na zámek Berchtold mezi prvními muzikant Petr Janda se svojí rodinou. Spolu s pianistou Pavlem Větrovcem, generálním ředitelem Obecního domu, Vlastimilem Ježkem posnídali vynikající domácí štrůdl. Dvorní klavírista Karla Gotta nechtěl nechat nic náhodě a tak se ještě chvíli rozehrával s Petrem Jandou u ping-pongového stolu.

Mezitím přicházeli další hráči turnaje, zpěvák Petr Kolář, režisér Filip Renč, fotograf Jakub Ludvík, či moderátor Zdeněk Vrba. Ten však nezůstal pouze v roli moderátora, ale také si zahrál tenis společně s muzikantem Otou Balagem. Výbornou náladu podpořila příjemná atmosféra rodinného prostředí zámku.

Foto: viposobnosti.cz

Na tenisovém turnaji VIP osobností nechyběl ani patron zámku, fotbalista Antonín Panenka, který si s chutí nejen zahrál, ale také na závěr turnaje předával spolu s moderátorem TV NOVA Reyem Korantengem výhry. Odpoledne dorazil na kurty také jeho kolega, fotbalista Martin Hašek s rodinou. Protože se jeho manželka před pár dny zranila, zůstal trenér Sparty Hašek tentokrát pouze v roli diváka. Z pracovních důvodů si nemohl tentokrát hrát tenis herec Václav Vydra. A tak se přijel na turnaj pouze podívat a pozdravit své kamarády. Mezi diváky byl také muzikant Zdeněk Merta, či herec Pavel Trávníček.

Ti, kteří nehráli nebo právě nesledovali tenisový turnaj měli možnost si za doprovodu majitele zámku Václava Růžičky prohlédnout zámek, mini ZOO, či přilehlý zámecký park.

Ozdobou turnaje byl především pro ženské publikum Rey Koranteng, který si s majitelem zámku udělal výlet po Vidovicích na speciálních koloběžkách. Hrálo se do pozdních odpoledních hodin. Po rozdání výher se všichni přesunuli do nádherných prostor zámeckého parku, kde probíhala příjemná zábava a kde si všichni opět pochutnali na zámeckých delikatesách. A tak si nejen hráči, ale také diváci odnesly mnoho zajímavých zážitků a cen.

O výhry a občerstvení na turnaji VIP osobnosti tenis cup se kromě zámku Berchtold , NOLTE Küchen, postarala také firma Big Shock.

Na turnaj VIP osobnosti Tenis Cup se můžete podívat také ve fotografiích Fr. Jiráska, M. Malce a T. Zezulky.

0