Praha předstihla Vídeň v zahájení plesové sezóny

Autor: Jakub Šmarda

Producentka akce a Rey Koranteng | Foto: Fr. Jirásek
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Ve Vídni začala plesová sezóna v úterý 11. listopadu. Tentokráte ji ale předstihla Praha, která uspořádala Zámecký ples při svíčkách již 7. listopadu. VIP osobnosti ji zahájily v elegantním stylu, noblesní a příjemné atmosféře.

Napsali o akci na: ahaonline.cz

Moderátor Rey Koranteng zahájil na zámku plesovou sezónu, jejíž součástí nebyl jen tanec, ale také dražba pamětní medaile Heleny Vondráčkové, která letos slaví neuvěřitelných 50 let na scéně.

Na video z akce se můžete podívat zde: Video na Blesk.cz

Tanečníkům v úvodu zazpíval Petr Kolář, večerem provázel miláček ženských srdcí, Rey Koranteng a na závěr celého večera vystoupila také za velkého potlesku a zaplněného parketu Helena Vondráčková. Rey Koranteng se během večera proměnil také v dražitele pamětní medaile pro Helenu Vondráčkovou. Během dražby se podařilo pro Nadaci Táňy Kuchařové vybrat necelých 100.000 Kč, které poputují potřebným.

Helena Vondráčková | Foto: Mirek Malec

Tuto společenskou akci uspořádala a organizovala společenská agentura VIP osobnosti. „Jsem ráda, že jsme první a mohli jsme tak s naší společenskou špičkou odstartovat novou plesovou sezónu“, řekl pro Blesk.cz její majitelka, Alena Hájková. „Také mám radost, že paní Vondráčková můj návrh na pamětní medaili přijala a Česká mincovna ji zpracovala ve stříbrné i zlaté verzi“, dodala autorka celého tohoto projektu.

Mezi hosty nechyběla například odbornice na etiketu Eliška Coolidge, či plastický chirurg, doc. Jan Měšťák. „Ráda jsem Vás paní Aleno potkala a poznala na přímo tu energii. vřelost a autenticitu, která stojí za Vašim úspěchu a pověstí“, vyjádřila své dojmy etikety, která školila v tomto obroz několik amerických rezidentů. O zábavu nebyla nouze, a tak se někteří hosté bavili až do pozdních nočních hodin. Nikdo z hostů se neopil, a tak se stejnou noblesou, jakou ples začínal, také končil.

0