Modelky a modelové se představili na párty pro VIP osobnosti

doplnit autora článku

Andera Verešová, Jan Hájek | Foto: Mirek Malec
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Modelové se představili na akci, kterou navštívili známé VIP osobnosti, kde nechyběla ani Andrea Verešová, se kterou se chtěl nejeden muž vyfotit.

Nechyběl Václav Postránecký, Sára Saudková, Jana Šulcová, Peter Nagy a spoustu dalších osobností zavítalo do pražského autosalonu M3000 s jasným cílem; být mezi prvními, kdo do nové rodiny SUV usedne. „Mám moc ráda tuhle značku“, usmívala se Andrea Verešová nad vystavenými vozy a dodala, že design vozů ji sice zajímá, není pro ni ale zdaleka jediným měřítkem. „Jako maminka dvou dětí řeším bezpečnost auta, ve kterém jezdíme. Nikdy bych nesedla do něčeho, co ve mně nebudí důvěru.“

Prezentované vozy ovšem nebyly jediným lákadlem pro hosty; během společenského večera se mohli kochat módní přehlídkou Tommy Hilfiger, přivonět si k party lite svíčkám, ochutnat delikatesní kávu Darboven, čaj Eilles, turecké lahůdky Šeherezád nebo bar Fleret. Zájemci si nechali změřit volné radikály v těle, prohlédli si indické designové kousky Navsari shopu a průběžně sledovali malíře Petra Herela z Latin Art Galery, který přímo před jejich zraky vytvářel obraz. Ten se poté stal třešinkou na tombole, stejně jako voucher na zapůjčení vozu MB dle vlastního výběru na víkend.

Mnozí hosté také využili možnost věštby zkušených kartářek. „Byla jsem zvědavá, co mě čeká v práci …“, svěřila se herečka Lucie Zedníčková, která se nedávno se svým partnerem hercem Jaroslavem Matějkou přestěhovala do Prahy. „A tak jsem kartářce neodolala. Dozvěděla jsem se, že naše volba hrát divadlo v Praze byla správná, tak doufám, že budeme mít ve Žlutých lázních, kde v říjnu začínáme, vyprodáno,“ dodala s úsměvem.

Jak se ukázalo, společenské setkání v karlínském M3000 splnilo svůj účel. Hosté si prohlédli a vyzkoušeli nové vozy, příjemně se bavili a zároveň navázali nová přátelství.

Poděkování si tedy zaslouží všichni, kdož se na příjemné atmosféře, kromě již zmíněných, podíleli: TOP HOTEL Praha, smíchovské Zen studio, BODY BODY, Reviderm, Dermokil, říčanská restaurace U staletých lip, divadlo Kalich, nakladatelství Brána, Smilargan, vinohradský butik La Adore, Previa, vinohradský psí salon Richie, In Loco, Pepsi, Big Shock! luxusní kuchyně DAN KÜCHEN.

Mediální partner akce Mercedes Benz: VIPosobnosti.cz

Zdroj: kloboukfilm.cz

1