Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Foto: Pixabay

Režisér Adamec řádil s dětmi v akvaparku

Rodina režiséra Adamce už je zase kompletní, a tak strávila den v čestlickém aquaparku. Tobogány, skluzavky i vlnobití si užívaly především jejich děti Jasmínka (4) a školák Daník (7) s kamarádem Kubou (14). Během příjemného odpoledne, které pro ně ve spolupráci s čestlickým aquaparkem připravila společenská agentura VIP osobnosti, rodina navštívila saunový svět, kde ocenila nový redisign římských saun. Manželům Adamcovým se líbil nejen nový interiér, ale také intimita prostředí. Moderátorka tu navštívila také fyzioterapeuta, se kterým konzultovala své zdravotní problémy.

Seriálová Sanitka pohřbila 160 lidí zaživa

Boží Dar v Milovicích se v noci ze středy na čtvrtek proměnil v místo seriálové apokalypsy. Filip Renč tu s třísethlavým štábem natáčel nejnáročnější scénu své kariéry pro seriálovou Sanitku.

Výbuchem rockového klubu Černá díra vrcholí druhá řada, která navazuje na legendu z osmdesátýchlet. Jde zároveň o významný milník, scéna představuje jednu z nejsložitějších v dějinách českých seriálů.

Bývalé kino, do kterého se chodili bavit ruští okupanti, je ve středu večerobrazemzkázy. Vytlučená okna,vchodbez dveří, na chodbě se válí trosky zřícených nosníků a všemožné harampádí. Filmaři v bývalém vojenském objektu úřadují už třetí den. Nejdříve museli interiér zchátralé budovy proměnit v rockový klub. Stěny největší místnostipokrylčerný samet a okna byla kvůli iluzi noci zatemněna. V jednu chvíli se tady tísnilo sto šedesát tančících komparzistů, Vilém Čok s kapelou a dalších sto čtyřicet členů štábu.

Karel Gott: Hledám si práci

Opět elegantně oblečený, tentokrát celý v bílém, se objevil Karel Gott v Plzni. Sršel energií, ačkoliv o sobě při příchodu prohlašoval, že si hledá práci.

Na vysvětlenou doplnil: “Díky moderním technologiím se hudební nosiče neprodávají jako dřív a celá branže je tak bohužel na ústupu.“ Tato slova potvrdil i jeho dlouholetý kamarád hudebník Karel Vágner, který celý tento večer spoluorganizoval.Akce měla také charitativní účel. Během večera byl předán šek pro Fond ohrožených dětí v hodnotě 150 000 korun. Také Zlatý slavík se rozhovořil o charitě: „Pomáhám rád všude, kde je to potřeba, ovšem jen když vím, že se pomoc dostane do správných rukou. Proto si pečlivě vybírám. Nejraději ale pomáhám dětem.“