Fotbalový trenér nečekaně oživil společenskou událost

V indické restauraci se konal neobyčejný křest knihy Praha-DILLÍ, život mezi děma světy. Autorka v knize vypráví svůj neobyčejný příběh, ve kterém popisuje, co vše stálo za její adopcí, zda a nakolik se Alce podařilo sžít s novou rodinou, jaký odkaz jí tu její rodiče zanechali, jakou roli sehrálo v jejím životě zázemí. Na akci dorazily známé osobnosti, došlo i na milé překvapení.

Vydejte se z Prahy až za polární záři

Země ohně i ledu. Takový je Island s nejseverněji položenou metropolí na světě, městem památek a tajemných koutů. Z Prahy se do Reykjavíku mohou ode dneška cestující vydat díky novému dopravci Icelandair čtyřikrát týdně a využít tak také pohodlný přestup na cesty do Severní Ameriky.

Jak si Marečkovi v Ulici užijí Den dětí?

Blížící se Den dětí prožívají také v Ulici. Svátek všech dětí budou slavit nejen Marečkovi, ale také třeba Nyklovi. V obou rodinách dojde ve spojitosti s oslavami na malé zázraky v podobě splněných přání i na různé úskoky, aby si všichni tento den užili podle svých představ…

Smutný příběh Gumpa má své pokračování

Dojemný příběh opuštěného psa Gumpa a jeho kamarádů, se kterými zacházeli jejich majitelé nelidsky, měl velký úspěch. Proto se jeho tvůrci rozhodli o jeho pokračování. Najde čtyřnohý miláček v dalším díle svoji lásku a poučí se někteří majitelé zvířat, že i čtyřnozí kamarádi mají svojí duši, bolesti i potřeby?  

Oldřich Lichtenberg: Trója nám uzavře divadlo

Na scénu divadla Broadway přichází muzikál Trója.  Aby mohl vzniknout takto náročný projekt, bylo zapotřebí najít ty nejlepší zpěváky, herce, ale také vyrobit kostými a rekvizity. Součástí silného dojmu je také hudba.