Bylo načase si zahrát pořádného zoufalce, říká Saša Rašilov

Chce víc a nedostane nic. Popravdě přijde o všechno a nakonec i o život. Postava Oldy v minisérii Půlnoční zpověď skončí stejně špatně jako její hlavní hrdinka Denisa Nesvačilová, přijde totiž o život. Připlete se na špatné místo ve špatný čas a hamižnost ho dožene až k smrti.

Vyzkoušejte na Vánoce dort podle receptu starého 100 let

Blíží se advent, Vánoce. Aby nám doma zavonělo nejen jehličí, ale i cukroví, přípravy na pečení jsou v plném proudu. Některé hospodyňky dávají přednost domácí výrobě, jiné si ho objednají. Ve vánočním baleního můžete věnovat i jako milý dárek. Které je nejoblíbenější?

Jiří Korn ve společnosti psa, který naučil lidi žít

Již třetí rok se fanoušci knižního a filmového hrdiny Gumpa, psa, který naučil lidi žít, mohou těšit z charitativního kalendáře. A jako každoročně, i tentokrát bude výtěžek z jeho prodeje pomáhat pejskům v nouzi. Které osobnosti se také vyfotografovaly do kalendáře a jaké psí přÍběhy se k nim vážou?

Michal David: Čínu jsme se naučil vařit přes telefon

Hitmaker, který 14. července oslaví své narozeniny je známý gurmán. Čínskou restauraci ve Vodičkově ulici navštěvoval pravidelně stejně jako například Karel Gott. Orientální kuchyně zpěvákovi nakonec natolik zachutnala, že se ji naučil vařit přes telefon. Přinášíme vám jeden z receptů, který můžete vyzkoušet i vy.

Karel Vágner: Gott nás všechny sestřelil

Muzikant prožil s Karlem Gottem téměř celý život. Byli nejen kolegové, souputníci ale především přátelé. Karel Vágner prozradil, jak vnímá odchod Mistra, jehož sláva dotýká se hvězd.