Nadělte si na Vánoce staročeského kubu nebo domácí vaječný koňak

Ode dneška za měsíc je tady pro mnohé z nás nejkrásnějšá den v roce.  Už teď přemýšlíme nejen nad tím, co koupíme svým nejbližším pod stromeček, ale také nad štědrovečerním menu. Nadělte si letos nejen dárky, ale i vánoční cukroví a menu bez stresu podle vašeho přání. Ta přeci k Vánocům patří.

Krampus show navodí pravou pekelnou atmosféru plnou ohně, síry a chlupatých potvor!

Pekelná suita sto třiceti krampus ze zemí českých i rakous-kých vtrhne Na Výstaviště již tuto neděli za doprovodu světelných andělů. Krampus show se vrací do open-air části Výstaviště a dostane tak opět pekelný rozměr, který chlupatým potvorám z Čech i Rakous přísluší. Oheň, síra, těžké řetězy, smrduté kožichy, obří rohy, kravsk

Jan Kanyza: Jako majitel čehokoliv bych brzy zkrachoval

Herec Jan Kanyza nedávno oslavil 76. narozeniny. Za svůj život ztvárnil mnoho rolí, jako malíř namaloval mnoho krásných obrázků, které byly vystavovány v mnoha zemích světa. Inspiraci hledá dodnes především ve Francii, kde má také svůj ateliér. Ilustruje také knihy pro děti. Svůj charismatický hlas propůjčil například hvězdám Georgi Clooneymu a Michel Placidovi.

Karel byl takový roztomilý snílek, vzpomíná na Mistra Gotta fotograf Jakub Ludvík

Vystihnout správný okamžik,počkat si na výraz i postoj je pro fotografa zásadní. „Zpěvák se cítil jako doma nejen na pódiu, v nahrávacím studiu nebo u malířského stojanu, ale také před objektivy fotoaparátů. Velmi dbal na to, aby každá jeho fotografie byla dokonalá a ladila s produktem, pro který je určena. Nejen výrazem a postojem, ale samozřejmě i oblečením. Věděl, že obal prodává a dodává potřebnou image.“ Tak začíná své vyprávění v knize KAREL-Příěhy z Trezoru Alka Hájková.

Český slavík v novém Kabátě. Výsledky už tento pátek

Už v pátek se ve Fóru Karlín potká absolutní špička českého hudebního světa. Oceněni budou nejpopulárnější zpěvačky, zpěváci, skupiny i zástupci hiphopu. Český slavík také oznámí objev roku a přivítá druhého člena ve své Síni slávy. Na galavečeru vystoupí naše nejúspěšnější rocková skupina Kabát, která již posbírala 13 prvenství v kategorii Skupina roku. Diváci také budou svědky velkého návratu po patnácti letech legendární Heleny Vondráčkové na slavičí večer, nebo si užijí ochutnávku toho nejmodernějšího popu od Moniky Bagárové, která tento týden oznámila termín svého „vysněného“ koncertu v O2 aréně. Přímý přenos z předávání cen Český slavík 2023 moderovaný Ondrou Sokolem a Alešem Hámou uvede TV Nova v pátek, 24. listopadu, ve 20:20.