Fotbalový trenér nečekaně oživil společenskou událost

V indické restauraci se konal neobyčejný křest knihy Praha-DILLÍ, život mezi děma světy. Autorka v knize vypráví svůj neobyčejný příběh, ve kterém popisuje, co vše stálo za její adopcí, zda a nakolik se Alce podařilo sžít s novou rodinou, jaký odkaz jí tu její rodiče zanechali, jakou roli sehrálo v jejím životě zázemí. Na akci dorazily známé osobnosti, došlo i na milé překvapení.

Vydejte se z Prahy až za polární záři

Země ohně i ledu. Takový je Island s nejseverněji položenou metropolí na světě, městem památek a tajemných koutů. Z Prahy se do Reykjavíku mohou ode dneška cestující vydat díky novému dopravci Icelandair čtyřikrát týdně a využít tak také pohodlný přestup na cesty do Severní Ameriky.

Bylo načase si zahrát pořádného zoufalce, říká Saša Rašilov

Chce víc a nedostane nic. Popravdě přijde o všechno a nakonec i o život. Postava Oldy v minisérii Půlnoční zpověď skončí stejně špatně jako její hlavní hrdinka Denisa Nesvačilová, přijde totiž o život. Připlete se na špatné místo ve špatný čas a hamižnost ho dožene až k smrti.

Žiji ve dvou světech, říká spisovatelka Alka Hájková

Nová kniha PRAHA-DILLÍ, život mezi dvěma světy, vypráví neobyčejný příběh Indky, která se hříčkou osudu dostane do české diplomatické rodiny. Do rodné Indie se již jako dospělá po mnoha letech vrací. Jak na ni zapůsobila, čím ji obohatila,  a jaké zážitky si odtud odváží? Rozhovor o autenticitě dnešní Indie i z pohledu královské rodiny poskytla autorka Alka Hájková pro časopis Statuss.

Jak si Marečkovi v Ulici užijí Den dětí?

Blížící se Den dětí prožívají také v Ulici. Svátek všech dětí budou slavit nejen Marečkovi, ale také třeba Nyklovi. V obou rodinách dojde ve spojitosti s oslavami na malé zázraky v podobě splněných přání i na různé úskoky, aby si všichni tento den užili podle svých představ…