Generál Pavel si hloubku ekonomických problémů ani neuvědomuje, varuje Havlíček

Vážnost ekonomické situace se již dotýká mnoha firem i rodin. Vojna a mír, ale také image a odbornost kandidátů. Vážné téma nejen pro kandidáty na Hrad i současnou vládu. Čím by se měli voliči řídit při volbě prezidenta, jak se zorientovat v informacích, které jim předkládají média i samotní kandidáti? Nejen o těchto tématech s Karlem Havlíčkem v exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Korunovační klenoty. Skvosty, na které se stojí dlouhé fronty

Od úterý jsou k vidění korunovační klenoty ve svatovítské katedrále v Praze, a to při příležitosti 30. výročí vzniku samostatné České republiky. Návštěvníci si je můžou prohlédnout do soboty. Poté budou opět uzavřeny do Korunní komory v kapli svatého Václava. Zájem stát na nablízku tomuto skvostu je obrovský. „Lidé čekají ve frontě již od 3 hodin v noci,“ potvrdil pro VIPosobnosti.cz Vít Novák, mluvčí kanceláře prezidenta republiky. „Očekáváme kolem 3000 návštěvník denně.“

Vítejte na palubě! Servis i pohodlí vás ohromí

Při dálkových cestách neřešíme jen cenu letenky, ale vybíráme také aerolinky, které nás spolehlivě dopraví do naší destinace. Pokud sipřiplatíme, můžeme se nechat v oblacích přímo hýčkat.

Jsem přecitlivělý na obrat „správný názor“, říká Ladislav Jakl

Předvolební boj i nespokojenost lidí narůstá. Nenápadně se blíží i omezení svobody slova. Co všechno tato nestabilita přináší, jak se s ní společnost vyrovná, kdy vznikne poptávka po jakémkoli „osvoboditeli“ ? Nejen o těchto tématech v exkluzivním rozhovoru s Ladislavem Jaklem.

Nejsem démon, říká Andrej Babiš

Je pro Babiše role prezidenta výzvou,  s čím se těžko vyrovnává, jaký má vztah ke kultuře, co je cílem v případě výhry v prezidentských volbách? Nejen o těchto tématech s Andrejem Babišem v otevřeném, exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.