VIP Podcasty

Poslechněte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Andor Šándor: Chtěl bych být Gottem jenom na pódiu

PODCAST VIP osobnosti Alky Hájkové. Disciplína je důležitou součástí našeho profesního i osobního života, říká Andor Šándor který poskytl velmi netradiční rozhovor magazínu VIPosobnosti.cz. Jaké to je žít ve světě přísných a jasných pravidel podle generála a čemu se od dětství bránil? Jak se prolíná svět tvrdé disciplíny se světem rockerským? Jak ovlivňují média myšlení lidí?

Oslavenec Jan Čenský. Na vrcholu budu, až zaklepu bačkorama

Herec a moderátor Jan Čenský slaví 60. narozeniny. Nezkazí žádnou legraci, je velkým vypravěčem vtipů. Do paměti se zapsal jako pohádkový princ, dnes je králem. Jaké má neřesti, co pro něj znamenají prohry, proč profesně opustil sport , dal se na dráhu herce a moderátora či jaké uznává hodnoty? Nejen o tom vypráví oslavenec v exkluzivním podcastovém rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Proč je pro Jiřího Ovčáčka chrám sv. Víta duchovní střed naší země?

Tiskový mluvčí prezidenta republiky netradičně zahájil náš rozhovor, který se odvíjel převážně v neformálním duchu. Pracovat na místě, kde se odvíjely dějiny je pro Jiřího Ovčáčka o velké úctě. Během rozhovoru také prozradil, na co se těší, proč má rád anglický humor, jakou osobnosti přivedl na Hrad TGM, ale také co Jiřímu Ovčáčkovi do života předal jeho šéf, prezident Miloš Zeman.

Proč se podle Ladislava Jakla ne všechno hodí k pivu, ale pivo ke všemu?

Hostem ve studiu Českého rozhlasu byl muzikant, novinář a dlouholetý spolupracovník prezidenta Václava Klause, pan Ladislav Jakl. V rozhovoru povyprávěl o tom, jak vznikla jeho láska k muzice a pivu. Proč nikdy neotevřel skripta školy, kterou studoval? Je správné přirovnávat pivo k Porsche či Bentley?