VIP Interviews

Přečtěte si inspirativní rozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Vztahy, spolupráce, jsou především o vzájemné důvěře, říká Alena Hájková

Atraktivní, zajímavá, temperamentní, akční, inteligentní, empatická, pokorná… Tak nějak bych charakterizoval paní Alenu Hájkovou, jednatelku agentury VIP osobnosti. Řadu let organizuje zajímavé akce, na jiných zase spolupracuje, ale hlavně je obklopena známými osobnostmi z hudebního světa i z jiných oblastí kultury. Jedním z projektů, který chystá, bude červnový koncert špičkového houslisty Pavla Šporcla. Nejen o něm je následující rozhovor.

Karlu Gottovi přeji vnitřní klid a nadhled, říká Alena Hájková na Frekvenci 1

Rádio Frekvence 1 přichystalo na pondělí slavnostní vysílání. A to ne ledajaké. Během dne v rádiu dnešnímu oslavenci pogratulí přátelé i kolegové Karla Gotta. Moderátor Luboš Procházka si do studia Frekvence 1 pozval také majitelku společenské agentury Alenu Hájkovou, kterou s tímto zpěvákem pojí nejen dlouholeté přátelství, ale také zajímavá spolupráce.

Andrej Babiš:Lidský charakter poznáte až ve stresových situacích

Byznysman Andrej Babiš je majitelem mnoha firem. Hned v úvodu ale oznámil, že v Agroferu jako šéf již skončil. Letos se lídrovi ANO podařilo zvítězit, přesto ale podle vlastních slov prožívá těžké životní období. Jaké jsou dosavadní zkušenosti předsedy hnutí ANO v politice, jaké uznává hodnoty či proč koupil MF Dnes? Rozhovor pro VIPosobnosti.cz vznikl v sídle Agrofert.