Relax

Jak působíme na druhé, co nám pomůže udržet se v harmonii či jak funguje naše psychika
Foto: Pixabay

Rozumíme tomu, co je to Nadčasová láska?

Když jste byli malí, měli jste své místo, kam jste chodili, kde jste mohli být sami? Mohl to být roh pokoje, místo v přírodě, o kterém nikdo nevěděl. Toto místo nazývám nadčasový prostor. Je to místo, kam si chodíme odpočinout, nabít se energií, kde se cítíme „jako doma“, kde je všechno v pořádku a kde můžeme být tím, kým jsme. Je to místo, kde se setkáváme s vyšším Já a kde zažíváme pocit „být tady a teď“.

Daně v Čechách a v Německu. Jak nenaletět

Daně živnostníků a OSVČ neznamenají jen konečnou sumu pro odvod státu. Je potřeba také zaplatit za služby osob nepostradatelných pro výpočet jejich výše. Například soukromí účetní mohou během roku navýšit svou cenu. Pokud se tak stane, mělo by být jejich povinností vás o tom předem informovat. Vy s jejich návrhem ceny jako zákazník můžete i nemusíte souhlasit. „Účetní mi změnila cenu ve chvíli, kdy mi předávala vyplněné formuláře“, stěžovala si klientka na soukromou účetní Matějíčkovou nedaleko Prahy.

Kompozice svíček, květin a minerálů pro váš relax

Jedinečná kompozici polodrahokamů, živých květin a vonných svíček. Působí nejen elegantně, pozitivně, ale také napomáhá zbavení stresu a negativních emocí. Naše kompozice jsou vhodné do interiéru, společenských a firemních místností, recepcí, hotelů, na svatební hostiny, smuteční hostiny i například různé garden party a další prestižní akce.