Karel Gott: Hledám si práci, aneb Příběhy z Trezoru

Opět elegantně oblečený, tentokrát celý v bílém, se objevil Karel Gott v Plzni na firemní akci. Psal se rok 2011. Byl to čas, kdy Mistr nevěděl, kam dříve pracovně skočit. Odpoledne ve svém rodném městě sršel energií a dobrou náladou. Během zkoušky ale prohlašoval, že si hledá práci. Miloval humor, život, lidi a život si bez své profese nedokázal představit. 

Nyklová z Ulice na zabití, Kateřina v slzách. Tohle už je moc!

Schyluje se k tomu dlouho, teď to nastane. U Nyklových se to mezi Kateřinou (Martina Randová) a trucovitou Vilmou (Jaroslava Obermaierová) natolik vyhrotí, že bude i jídlo lítat vzduchem. Není divu, že Kateřině s konečnou platností rupnou nervy. Jak to od ní Nyklová schytá? To naznačí ukázka ze čtvrtečního dílu seriálu Ulice.

Ajurvéda má své místo i u nás, říká Alka Hájková

Nauka o životě, které v sobě zahrnuje nejstarší celistvý lékařský systém. Pojednává o zásadách zdravého způsobu života, do kterého patří nejen strava, harmonické bydlení, ale také například odhalení příčin nemocí. Péče o tělo i duši je nedílnou součástí našeho života, a to jak profesního, tak soukromého. Ajurvédské oleje jsou alchymie sama. „Své zastoupení má určitě i u nás,“, říká spisovatelka Alka Hájková.

Jaké jsou zvyklosti indické princezny? Na stole nikdy nechybí zvoneček

Navštívit místa, do kterých lze nahlédnout jen zřídka, se podařilo spisovatelce, Indce žijící v Čechách. Po letech se Alka Hájková vrátila do své rodné země, ze které si přivezla nezapomenutelné zážitky, které zaznamenala do nové knihy PRAHA-DILLÍ, život mezi dvěma světy. 

Dress code na Velké pardubické podle Beaty Rajské

Historie Velké pardubické se píše již od roku 1874 a právem jsou tyto prestižní dostihy považovány za vrchol dostihové sezóny.  Letos se uskuteční 8. října a dostih bude dlouhý 6900 metrů. Pokud se chystáte na tuto společenskou událost, nechte se inspirovat Beatou Rajskou.