Generál Pavel si hloubku ekonomických problémů ani neuvědomuje, varuje Havlíček

Vážnost ekonomické situace se již dotýká mnoha firem i rodin. Vojna a mír, ale také image a odbornost kandidátů. Vážné téma nejen pro kandidáty na Hrad i současnou vládu. Čím by se měli voliči řídit při volbě prezidenta, jak se zorientovat v informacích, které jim předkládají média i samotní kandidáti? Nejen o těchto tématech s Karlem Havlíčkem v exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Jsem přecitlivělý na obrat „správný názor“, říká Ladislav Jakl

Předvolební boj i nespokojenost lidí narůstá. Nenápadně se blíží i omezení svobody slova. Co všechno tato nestabilita přináší, jak se s ní společnost vyrovná, kdy vznikne poptávka po jakémkoli „osvoboditeli“ ? Nejen o těchto tématech v exkluzivním rozhovoru s Ladislavem Jaklem.

Nejsem démon, říká Andrej Babiš

Je pro Babiše role prezidenta výzvou,  s čím se těžko vyrovnává, jaký má vztah ke kultuře, co je cílem v případě výhry v prezidentských volbách? Nejen o těchto tématech s Andrejem Babišem v otevřeném, exkluzivním rozhovoru pro VIPosobnosti.cz.

Dovolená vás může stát nejen zdraví, ale i majetek. Jak tomu předejít?

Tento čas nás láká nejen k moři, ale také do hor. Krásu panorama zasněžených hor, příjemného i sportovně adrenalinového sjezdu na lyžích může vystřídat zranění. Kromě zdravotních komplikací potom stojí i stovky tisíc korun. Které pojistky uzavřít a jak se od sebe liší vysvětluje pro VIPosobnosti.cz Lukáš Martínek z největší světové pojišťovny.

Ladislav Jakl to Zemanovi spočítal. Jsou to jednoduché počty?

Velmi napjatá mezinárodní situace. Přílévá Fiala podle Ladislava Jakla olej do ohně? Koho by si představoval na Hradě po Miloši Zemanovi, a proč je oficiální akt ve Vladislavském sále na 28. října špatně pojemnován? Nejen o těchto tématech s bývalým tajemníkem Václava Klause exkluzivně pro VIPosobnosti.cz.