ViP VIdeo rozhovory

Zhlédněte inspirativní videorozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

MUDr. Libor Kment: Občas operuji i na surfu

Uznávaný lékař plastické chirurgie Esthé, MUDr. Libor Kment nám v rozhovoru zajímavě vypráví například proč pacienti vnímají operační zákrok více, jako zkrášlující, než zásah do organismu. Vysvětluje rozdíl mezi plastickou a estetickou chirurgií nebo proč rád operuje české klienty, a které části těla nejraději.Řeč došla také n

Šarmér Karel Gott 80. Co Mistrovi přejí přátelé a kamarádi?

Karel Gott se 14. července 2019 dožívá životního jubilea. Fenomén, který nemá obdoby nejen v šoubyznysu, si svou oblíbenost a respekt vydobyl nejen svým umem, ale především vstřícností a laskavostí. VIP osobnosti TV natočila medailonek s lidmi, kteří zpěváka provází životem a naopak. Podívejte se na video, s jakými přáními, plnými úcty a obdivu, osobnosti přichází.
HAPPY BIRTHDAY, KARLE!
Pavel Větrovec, pianista, který zpěváka doprovází téměř 40 let gratuluje oslavenci z neobvyklého místa.
Felix Slováček, saxofonista, zpěváka doprovází od roku 1968, se zamýšlí, co vlastně popřát Karlovi
Petr Pečený, zpívající právník, vtipně vypráví proč chtěl být Karlem Gottem
Jiří Adamec, režisér, který mimo jiné režíroval koncert k 70. narozeninám Karla Gotta, posílá pozdravy až z Miami
Michal David, složil pro Karla několik hitů, z nichž jeden doprovází gratulace v tomto medailonku
Pavel Sehnal, majitel akvaparku, obdivuje co vše Mistr pro lidi dokázal obětovat
Rey Koranteng, moderátor, přeje slavíkovi neobvykle, nad partií šachů.
Vyrobila: VIP osobnosti TV/VIPosobnosti.cz.

Felix Slováček: Karla Gotta jsem poprvé slyšel zpívat v trolejbuse

Muzikantovy začátky s Karlem Gottem se začaly psát v roce 1968, kdy Slováčka přivedl do kapely Jiří Štaidl. Ještě před tím ale hrál pod taktovkou Karla Vlacha. „Jsem milovník vína, a velmi rychle jsem pochopil, že je potřeba se zapojit i do tohoto radostného života. Gotta jsem poprvé slyšel ještě jako student konzervatoře v trolejbusu, zpíval Moon river“, vzpomíná na své začátky klarinetista. Více v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.
Vyrobila: VIP osobnosti TV/VIPosobnosti.cz.

Proč je pro Jiřího Ovčáčka chrám sv. Víta duchovní střed naší země?

Tiskový mluvčí prezidenta republiky netradičně zahájil náš rozhovor, který se odvíjel převážně v neformálním duchu. Pracovat na místě, kde se odvíjely dějiny je pro Jiřího Ovčáčka o velké úctě. Během rozhovoru také prozradil, na co se těší, proč má rád anglický humor, jakou osobnosti přivedl na Hrad TGM, ale také co Jiřímu Ovčáčkovi do života předal jeho šéf, prezident Miloš Zeman.Jak probíhá pracovní den tiskového mluvčího a na kolik ho dokážou rozčílit média či proč navštěvuje svatovítskou katedrálu, se dozvíte v exkluzivním rozhovoru pro VIP osobnosti TV.
Vyrobila: VIP osobnosti TV/VIPosobnosti.cz.

Michal David: Nejen pokory se učím od Gotta, říká Discokrál

Den 14. červenec se zapsal do historie nejen jako dobytí Bastily, ale také jako den narození Karla Gotta a Discokrále Michala Davida. V rozhovoru, který exkluzivně poskytl VIP TV, vypráví, co vše se stále učí od Mistra nad Mistry, Karla Gotta, jakou strategii používá při jednání s médii, ale rozpovídal se také o svých fanoušcích. Neopomněl ani tzavzpomínat na své muzikálové začátky a přání svému kamarádovi Jakubovi k narozeninám… David nejen v tomto rozhovoru pro VIP osobnosti TV dokazuje, že je nejen profesionál, ale především člověk, který si svých fanoušků velmi váží.

Jan Čenský: Moderace je od herectví odlišná

Charismatický moderátor a herec, Jan Čenský, nasbíral za svojí profesní kariéru mnoho důležitých a zajímavých zkušeností, které dnes úspěšně uplatňuje také jako lektor komunikace a etikety.