VIP Video rozhovory

Zhlédněte inspirativní videorozhovory s úspěšnými osobnostmi napříč různými profesemi.
Foto: Pixabay

Michal David: Nejen pokory se učím od Gotta, říká Discokrál

Den 14. červenec se zapsal do historie nejen jako dobytí Bastily, ale také jako den narození Karla Gotta a Discokrále Michala Davida. V rozhovoru, který exkluzivně poskytl VIP TV, vypráví, co vše se stále učí od Mistra nad Mistry, Karla Gotta, jakou strategii používá při jednání s médii, ale rozpovídal se také o svých fanoušcích. Neopomněl ani tzavzpomínat na své muzikálové začátky a přání svému kamarádovi Jakubovi k narozeninám… David nejen v tomto rozhovoru pro VIP osobnosti TV dokazuje, že je nejen profesionál, ale především člověk, který si svých fanoušků velmi váží.

Jan Čenský: Moderace je od herectví odlišná

Charismatický moderátor a herec, Jan Čenský, nasbíral za svojí profesní kariéru mnoho důležitých a zajímavých zkušeností, které dnes úspěšně uplatňuje také jako lektor komunikace a etikety.

Tanec mezi Mistry, očima indické autorky, Alky Hájkové

Křest knihy Tanec mezi Mistry, autorky Alky Hájkové  moderoval Jan Čenský.Poznejte neobyčejný, až téměř pohádkový životní příběh princezny Alky Hájkové, která, ač vyrůstala v Praze, pohlíží na svět kolem nás indickýma očima. Dozvíte se, kudy se život adoptivní dcery českých diplomatů ubíral po jejím příjezdu do ČSSR a kdo všechno jí na této cestě provázel. Autorka popisuje své neobyčejné zážitky i ty, které ji pojí společně s mistry svých oborů – Ladislavem Štaidlem, Karlem Gottem, Janem Čenským, Felixem Slováčkem a mnoha dalšími…