Společnost

Jak žijí, baví se či pracují slavní
Koncert agentura VIP osobnosti | Foto: Milan Ležák

Rey Koranteng chtěl vydražit zámek, pak si to rozmyslel

V pátek večer zahájil Rey Koranteng prestižním Zámeckým plesem při svíčkách plesovou sezónu. A ne ledajakou. Ne jen, že se na plese tančilo, ale také dražilo, hrálo casino, ale především se všichni skvěle bavili. K dobré náladě přispěli nejen hosté, ale také VIP osobnosti, které roztančily zámecký parket.

Helena Vondráčková: Barvou kytice jste se trefil

Zpěvačka, Helena Vondráčková, která letos slaví 50 let na scéně, pokřtila své nové CD Best of the Best. Toto album ale v sobě ukrývá nejen největší hity ale také zlaté a stříbrné medaile. Křest moderoval Rey Koranteng, kmotrem byl Ondřej Brzobohatý. S nádhernou kyticí přišel pogratulovat také ředitel pražské záchranky, Zdeněk Schwarz.

Helena Vondráčková si dnes vyrazila vlastní medaili

Vzácnou návštěvu dnes hostila Česká mincovna. Populární česká zpěvačka Helena Vondráčková, si dnes v Jablonci nad Nisou vyzkoušela, jaké je to vyrazit si svůj vlastní portrét do drahého kovu. Pamětní medaile s podobiznou zpěvačky vznikají k příležitosti jubilea padesáti let jejího působení na scéně populární hudby.

Helena Vondráčková obdržela na Karlštejně pamětní medaili

Zpěvačka, která září na scéně již neuvěřitelných 50 let, Helena Vondráčková opět předvedla svým přiznivcům na hradě Karlštejn, že je opravdová profesionálka. Při příležitosti její dlouholeté kariéry jí byla v těchto nádherných prostorách předána z rukou generálního ředitele České mincovny a majitelky společenské agentury VIP osobnosti nádherná medaile.

Ladislav Jakl hřímá: Líní a nevzdělaní novináři, zrušit ČT

Bývalý tajemník Václava Klause Ladislav Jakl, který je také absolventem Fakulty žurnalistiky na Univerzitě Karlově, kde za totality složil mimo jiné také zkoušku z propagandy, a Radim Valenčík, absolvent matematiky na Oděské státní univerzitě, se v Debatním klubu společně zamýšleli, jestli je rolí médií informovat nebo formovat veřejné mínění. Nakonec se shodli, že jsou v naší zemi média vesměs využívána k manipulaci. Dle Jakla jsou čeští novináři až na výjimky líní, nevzdělaní a velmi povrchní.