Zamilovaný Lumír ztrácí kvůli Kateřině hlavu. I to je Ulice

Tereza Drtinová

Foto: se souhlasem TV Nova
Facebook
Twitter
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Sice jsou ještě prázdniny, ale pro Ulici to už neplatí.  I tento týden čekají diváky dějově nabité nové díly, v nichž se například po dvou měsících znovu setkají Magda a Prokop. Zastihneme je v okamžiku, kdy se u nich bude skloňovat rozchod ve všech pádech. Ale i tentokrát nebude nic takové, jak se zdá…

oblíbený seriál Ulice | Foto: se souhlasem TV Nova

Prázdniny se chýlí ke konci, každý se ještě snaží užít si posledních dnů léta, slunce, dovolených, nicnedělání. Také v Ulici má spousta postav ještě letní náladu, k níž samozřejmě patří i láska. Magda (Veronika Čermák Macková) a Irena Landová (Kateřina Holánová) bohužel zamilovaností nezáří. Spíš se perou se svými splíny. Irenu čeká tečka za vztahem s Radovanem (Jaroslav Slánský), jenž odlétá pracovně na rok do Peru. Magdu zase mrzí, že se jí Prokop (Ondřej Studénka) za celé dva měsíce neozval. Pravda, poslal jednu pohlednici, která se dá ale vykládat různě. Navíc si pobyt v Portugalsku se svou bývalkou ještě prodloužil, takže podle Magdy je to jasné. Z bývalky je znovu současná přítelkyně, zatímco s ní se Prokop rozešel. Pořád jí znějí v uších jeho poslední slova před odjezdem: „Tohle nemá cenu.“ Rozchodu bohužel nasvědčuje i další indicie. Kdyby Irena Magdě neřekla, kdy se Prokop vrátí domů, ani by to nevěděla. Co si o tom všem má tedy myslet?

Magda sice hraje navenek hrdinku, Prokopovo chování ji ale hodně mrzí. Pořád ho miluje, nedovede si představit, co bude, až se znovu uvidí. Pokud se naplní černý scénář, že Prokop má už jinou, Magda netuší, jak bude zvládat setkání s ním ve škole, kde spolu pracují, či v domě, kde oba bydlí. Tímhle si už prošli, a nebylo to pro ni nic příjemného… Když se Prokop konečně vrátí domů, za Magdou hned nepoběží, jak by se po dlouhém odloučení možná dalo čekat. O to více to Magdu samozřejmě raní. Proto se nelze divit její první reakci, když Prokop konečně zazvoní u jejích dveří, aby mezi sebou měli jasno… Jaké bude jejich shledání? Co Magda udělá? A jak to bude se žádostí o ruku, ke které dojde hned následujícího dne ve škole při velkém usmiřovaní?

Tento týden se diváci Ulice setkají také například s nešťastnou Kristýnou Volákovou (Sára Korbelová), která se vzpamatovává po nečekaných kopačkách od Denise (Libor Matouš), se zamilovaným Lumírem (Václav Svoboda), jenž kvůli Kateřině (Martina Randová) doslova ztratí hlavu, s intrikující Vandou (Kristýna Hrušínská), s Gábinou (Aneta Krejčíková), která překročí vlastní stín, či s Františkem (Matyáš Valenta) a Skyler (Michelle Hansen), jež přizná své velké tajemství.

0
Přidat na Seznam.cz