Teď už jsem v pořádku, ale občas mě zaskočí únava, prozradila Iva Hüttnerová

Iva Hüttnerová | Foto: FTV Prima
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Covid si nevybírá a dostihl i jednu z postav seriálu Slunečná. Oblíbená Běta v podání Ivy Hüttnerové tak musela na několik týdnů přerušit natáčení a diváci vídali jen to, jak telefonuje, nebo se o ní ve scénáři pouze mluvilo. Herečka už je ale v plné polní a diváci se na ni mohou opět těšit v dnešním díle seriálu Slunečná.

Prožila si těžký průběh covidu, přestože se chovala zodpovědně a dávala na sebe pozor. A to znamenalo, že Iva Hüttnerová musela na nějaký čas opustit ateliéry a s nevyzpytatelnou nemocí se prala doma. „Nikdy v životě mi nebylo tak mizerně a trvalo to celý měsíc. Teď už jsem v pořádku, ale občas mě zaskočí únava,“ přiznala herečka, které opravdu nebylo do zpěvu. A to v ateliérech srší dobrou náladou, kterou rozdává všem okolo. „Teď už je všechno v pořádku, točím nebo si užívám volno na své milované zahrádce, kde se všechno začíná probouzet k životu,“ prozrazuje herečka.

Samozřejmě, že všichni jsou rádi, že je paní Hüttnerová opět na place a pokračuje v natáčení. Nikdy se prý neuvažovalo o tom, že by měla ze seriálu odejít, nebo by ji měl dokonce nahradit někdo jiný.

Zdroj: FTV Prima