Shambala, druh energie, který nás uzdravuje

Foto: Pixabay.com
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Nechte se zasvětit do nádherných energií Shambally, které velmi posunují a harmonizují lidi na duchovní cestě od známé ezoteričky Katky Chaloupkové.

Co je to vlasně shambala?

Je to léčebný systém vysoko vibrační linie Reiki. Shambala je více než jen další druh energie. Shambala je propracovaný rozsáhlý léčebný systém pracující s mnoha energetickými složkami a velkým množstvím nástrojů na energetické úrovni.

Jakým způsobem může shambala uzdravovat?

Uzdravuje především psychiku, lidé přestávají řešit nepodstatné věci,začnou se harmonizovat. Najednou si mohou uvědomit i dřívější chyby, např. špatnou volbu partnera. Začnou se mít rádi, zvýší se jim vibrace, začnou být duchovnější. Neduchovní člověk kmitá na nízkých frekvencích.

Jakým způsobem se lidé k shambale dostanou?

Musí se nechat zasvětit. Zasvěcení probíhá formou sezení v celkem 4 stupních. Shambala obsahuje 1024 symbolů, které dokáží lidské vibrace velmi razantně pozvednout. Tato sezení se mouhou dokonce vykonat i na dálku. Symboly se předávají do aury a začnou ihned fungovat, takže lidé odcházejí ze sezení v euforii. Dalším účinkem shambaly je odstranění psychických bloků pocházejících z tohoto i z minulých životů. Je zajímavé, že až 90% bloků máme uloženo v zádech. Lidé se po sezení často cítí, jakoby ze sebe shodili tunu těžkého odpadu. Nebo se pomocí těchto vzorců dají i čistit energie v různých prostorách, kde převládají negativmí emoce.

  1. stupeň shambaly obdržíme vzorce pro léčení sama sebe
  2. stupeň obdržíme symboly pro léčení druhých lidí i zvířat
  3. stupeň si razantně otevírá srdce a čistí se jeho bloky
  4. stupeň obsahuje mistrovské symboly po jejichž obdržení můžeme shambalu předávat dál.

Vše vypadá velice jednoduše, lidé ani netuší, jak veliké dary dostali. Celou hloubku je schopen vidět pouze jedinec obdařený velkým vnitřním viděním. Naštěstí to funguje i bez pochopení.

Jak dlouho může zasvěcení trvat?

První dva stupně se většinou spojují do jednoho sezení, které trvá asi jednu hodinu. Je náročné tak dlouho sedět s rovnou páteří, mohou z toho bolet záda. Ale dá se to vydržet a výsledek za to stojí.

Nestává se vám,že jste i vy ze sezení unavená vyčerpaná?

Ne, mám v sobě zapnutou automatickou ochranu, abych do sebe negativní energii, která z lidí během té doby vychází, sama nenasákla. Mám tuto profesi ráda, protože jsem často svědkem obrovské úlevy lidí, kteří za mnou chodí. Díky svým zkušenostem a intuici vycítím, co je trápí a mohu podle toho zvolit další postup. Někdy je potřeba provést u nich regresi do minulých životů, aby se jejich podvědomí vyčistilo…

Autor: Exkluzivně pro VIPosobnosti.cz Katka Chaloupková