Prohra v kasinu a velký návrat Vandy do Ulice

Lucie Urbánková

Seriál Ulice | Foto: se souhlasem TV NOVA
Facebook
Twitter
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Vanda Voláková patří k divácky nejoblíbenějším postavám, i když je docela kontroverzní. Od jara jsme ji v Ulici neviděli, protože odjela do Rakouska vydělat prohrané peníze. Nyní se do seriálu vrací a začíná naplno bojovat o svého muže Luďka.

Setiál Ulice | Foto: se souhlasem TV NOVA

Málokterá postava vzbuzuje u diváků Ulice tolik emocí jako Vanda Voláková (Kristýna Hrušínská). Fanoušci seriálu jí nejprve nemohli přijít na jméno kvůli jejímu nedospělému a naivnímu chování, manipulacím a brojení proti Blance (Linda Rybová), Evženovi (Martin Finger) a Marii (Jitka Smutková). Ve chvíli, kdy Vanda začala balit Blančina bývalého manžela Luďka (Vasil Fridrich), se to ale změnilo. Jejich oslovování Ludí a Vandi je mezi příznivci této dvojice již proslulé.

Od března se v seriálu o Vandě ale pouze mluvilo, protože jen pár dní po svatbě s Luďkem odjela tajně do Rakouska vydělat peníze, které prohrála v kasinu. Luďkovi tehdy namluvila, že musí odletět do Kanady kvůli dodatečnému dědickému řízení po tátovi. Jenže to se neustále prodlužovalo, takže Luďkovi nakonec po třech měsících došla trpělivost a rozhodl se za Vandou odletět. Jolaně (Miluše Šplechtová) tak nezbylo nic jiného než mu přiznat celou pravdu, aby neletěl přes oceán zbytečně. Šokovaný Luděk s Vandou okamžitě skončil a podal žádost o rozvod, byť se ho Vanda snažila obměkčit a vše mu vysvětlit. Marně.

Nyní se Vanda vrací z Rakouska, aby o Luďka naplno zabojovala. Sází totiž na to, že Luděk po čtvrt roce již vychladl, a doufá, že ji konečně vyslechne a vše si v klidu vyříkají. Udělá pro to opravdu hodně. Bez předchozího varování ho přepadne přímo v jeho ordinaci, protože počítá s tím, že tam jí Luděk neudělá žádnou scénu a zároveň jí nehrozí, že by zůstala stát před zavřenými dveřmi. Současně má připraven celý repertoár prostředků, jak u něj dosáhnout svého a přesvědčit ho, že k sobě přes všechno zlé, co se stalo, patří. Podaří se jí Luďka znovu oblbnout jako kdysi? Herečka Kristýna Hrušínská ke svému návratu do Ulice dodává: “Na natáčení už jsem se moc těšila, kolegové mi občas posílali fotky z natáčení a ze zákulisí, což bylo příjemné. Jsem ráda, že jsem zase zpět.“

TV NOVA

0
Přidat na Seznam.cz