Ondřej Pavelka si vyřizuje účty rychle a efektivně nejen ve Slunečné

Ondřej Pavelka | Foto: FTV Prima
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Není to dlouho, co se v seriálu Slunečná herec Ondřej Pavelka dostal do křížku s Davidem Prachařem. V dalším pokračování seriálu Polda, kde hraje majora Martina Fišera, se bez ostychu pustí pro změnu do kolegy Jaroslava Plesla.

Ondřej Pavelka v seriálu Slunečná | Foto: FTV Prima

Ohrožuje totiž jeho partnerku Vandu alias Jitku Sedláčkovou. Vanda se dostane do prekérní situace, a to přivede na policejní chodby státního zástupce Machka, o kterého se postaral Jaroslav Plesl. Jeho striktní nařízení rozčílí majora Fišera – Ondřeje Pavelku – natolik, že mu svou nelibost vysvětlí ručně. „Jardu Plesla mám strašně rád, my jsme trochu sousedi. Dělal jsem s ním ve dvou věcech a byl bych docela rád, kdyby mě Jarda provedl po nějakém zámku, protože je výborný zámecký a hradní průvodce, tak to bych si přál, než ho takhle inzultoval,“ svěřil se po natáčení Pavelka, který měl grify naučené už z natáčení seriálu Slunečná. „Poslechli jsme si pana režiséra, jak si to představuje, párkrát jsme si to zkusili – a pak se hned jelo. Bylo to rychlé a efektní,“ usmívá se herec.

Celému incidentu na chodbě přihlížela i psycholožka Táňa. „Moc jsem si užila scény s Jardou Pleslem. Baví mě při dialogu pozorovat skvělé herce, jak přemýšlí a tvoří. Jarda byl pro mě velký zážitek,“ usmívá se Jana Kolesárová, která má ale pořád nejraději scény s Davidem Matáskem, kde je hodně skrytého humoru.

Autor: Jana Černá

Zdroj: FTV Prima