Na návštěvě se o faux pas můžou postarat i vaše kalhoty

Autor: Jana Černá

Foto: Pixabay
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Při odchodu na návštěvu přemýšlíme nejen jaké dárečky přineseme, ale také co si oblékneme. Tady bychom měli zbystřit, protože nás můžou nechtěně zradit i obyčejné kalhoty nebo legíny. A trapas je na světě.

Na návštěvu se snažíme přijít hezky upravení a oblečení. Většinou chodíme s kytkou, láhví vína, pro děti máme připravenou nějakou sladkost a hračku. Po přivítání si sedáme na sedačku, nebo na koženou židli ke stolu a většinou si neuvědomíme, že právě na tomto materiálu můžeme jejím majitelům po odchodu zanechat nepříjemný otisk v podobě indigové barvy, kterou jsou naše kalhoty napuštěny.

A malér je na světě. Tato barva se ze sedaček, ale i kožených židlí špatně čistí. Takže jejím majitelům i sobě můžeme přinést více škody než užitku. Jedinou radou je výběr správných kalhot už při jejich nákupu a pro majitele kožených sedaček kvalitní čistící prostředky. Ne vždy jsou tyto tmavé fleky ale vždy perfektně vyčistit.

Pokud tedy po své návštěvě nechcete po sobě zanechat špatný dojem, dávejte pozor, v jakém oblečení si na návštěvě, ale i doma sedáte.

0