Maroše Kramára opouští ve Slunečné další partnerka

Eva Josífková, Eva Holubová, Maroš Kramár | Zdroj: FTV Prima
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Mateřské povinnosti Evě Josefíkové zavelely rozloučit se s natáčením seriálu Slunečná. Maroši Kramárovi tak odchází ze života další partnerka. Na konci května očekává svého prvního potomka, a tak nastal čas natočit poslední obraz jako Denisa Kánská a odejít. A koho si John Linhart najde?

Před sebou měla poslední natáčecí den, který herečka Eva Josefíková odtočila v už hodně pokročilém stadiu těhotenství. A lehce se jí z domu neodcházelo. „Přiznám se, že jsem byla trochu nervózní. Přece jenom už mám hlavu trochu jinde, tak jsem se bála, abych nezdržovala a všechno standardně zvládla. Snad se to povedlo,“ přiznala herečka po odtočení několika obrazů.

Eva Holubová | FTV Prima

Toho, že se do natáčení pustila a zaskočila za Veroniku Arichtevu nelituje. „Myslela jsem na to, že to byl příjemný skoro rok práce, jak mě na začátku pěkně přijali a jak mi s nimi bylo po celou dobu dobře. A vzápětí na to, že už se odteď můžu soustředit opravdu jenom na příchod miminka.“

“Z ateliérů a ze Slunečné neodešla Eva Josefíková s pláčem, naopak s úsměvem. „Kolegové byli všichni skvělí, vzali mě rychle do party, na natáčení s nimi jsem se vždycky těšila. A nezapomenu na to, že i takhle rozsáhlý projekt se dá dělat v klidu, pohodě a rodinné atmosféře,“ prozradila herečka, která na odchodnou dostala dárky, květiny a objetí od kolegů a štábu.

Eva Josífková, Maroš Kramár | Foto: FTV Prima

Ještě, než za sebou herečka zabouchla dveře, stihla poslední natáčecí den popřát svému seriálovému partnerovi k narozeninám. Maroš Kramár alias John Linhart z toho byl zaskočený, nepočítal, že si Eva vzpomene a překvapí ho košem plným dobrot. Díly, které Eva před odchodem na mateřskou dovolenou natočila, budou moc diváci sledovat ještě na podzim.

Autor: Jana Černá