Jakub Prachař a Miroslav Vladyka. Gentlemani s dortem pro mladou kolegyni

Autor: Jana Černá

Sara Sandeva, Jakub Prachař, Miroslav Vladyka | Foto: FTV Prima
Facebook
Twitter
WhatsApp
Picture of Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Herečka Sara Sandeva oslavila svoje čtyřiadvacáté narozeniny přímo na natáčení novinky Dvojka na zabití. Popřát jí přišli všichni kolegové a poprat se s dortem jí pomohli Jakub Prachař i Miroslav Vladyka.

Překvapení to pro mladou herečku, která si v novince televize Prima zahraje vyšetřovatelku Karolínu, rozhodně bylo. S přáním od štábu a kolegů nepočítala. Ti jí zazpívali přesně po poslední klapce natáčecího dne. „Vzpomínám si, že když jsem byla malá, maminka mi vymýšlela nezapomenutelné oslavy. Měla jsem krásné každé narozeniny a děkuju všem i za přání k těmto,“ usmívá se nad dortem Sandeva a vzpomíná na oslavu, která ji přenesla do dospělosti.

„Osmnáctiny si vybavuju přesně. Slavila jsem je v Makedonii a rodiče mě vzali na večeři. Já byla samozřejmě domluvená s partou kamarádů. S našima jsem šla do restaurace, kde byl nádherný výhled, a jako bonus tam byli všichni moji blízcí z Makedonie i kamarádi. Bylo to velké a krásné překvapení,“ zavzpomínala herečka, která se narodila ve Skopje a ve dvou letech se s rodiči přestěhovala do České republiky. „Myslím si, že narozeninové oslavy jsou v Makedonii mnohem větší než tady. Lidé se rádi schází, slaví, ale nic speciálního asi nemáme. “Kupodivu tahle krásná herečka nerada rozbaluje dárky. „Ale ráda je dostávám, to ano,“ směje se seriálová Karolína. „Není to o tom, že k narozeninám potřebuji pokaždé dárky, hlavně je moc ráda rozdávám. Vždy se snažím, aby byly osobní, a lámu si nad výběrem hlavu – aby to byl pro dotyčného zážitek nebo aby to mělo nějakou souvislost mezi obdarovaným a mnou.“

0