Hvězda seriálu Ordinace v roli modelky. Podívejte se!

modelka Nikol Lazarová, model Jakub Hájek/Foto: Adrian Šetlík
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Sestřička stolkerka z Ordinace v růžové zahradě Štěpánka Fingerhutová předvedla dokonalou figuru, doprovod jí dělal model Jakub Hájek.

Hvězda seriálu Ordinace tak nejen pro inspiraci budoucím maturantům zapózovala společně s modelkou Nikol Lazarovou a modelem Jakubem Hájkem před objektivem zkušeného fotografa Adriana Šetlíka. Již od podzimu se totiž naplno rozjedou maturitní plesy, a tak salon Marilyn neponechal nic náhodě. Pro studenty je maturita i ples velkou událostí, proto je potřeba se přípravě společenského večera věnovat s předstihem.

Herečka se v tovární hale v Holešovicích proměnila během focení společenských šatů v čerstvou maturantku. “Mně se moc líbí nejen šaty, ale také příjemná spolupráce s majitelkami salonu Marilyn. Slečnám se budou šaty určitě líbit, budou mít z čeho vybírat“, pochvala si Šárka Fingerhutová, která před dvěma lety také maturovala, a tak mám zkoušky z dospělosti ještě v živé paměti.

„Jsme moc rády, že se Štěpánce naše šaty líbí. Během zkoušky ji u nás v salonu padly jak ulité“, říká spolumajitelka salonu Jitka Blechová. „Je to naše nejnovější kolekce a my věříme, že generaci Štěpánky a našich modelů zaujmou.“ Středoškoláci si můžou v salonu Marilyn nejen šaty na tento sváteční den zapůjčit, ale také zakoupit či nechat ušít na míru. Tuto společenskou událost pro vás připravila agentura VIP osobnosti.

Štěpánka Fingerhutová si šaty natolik zamilovala, že se v nich premiérově představí v roli porotkyně již 25. srpna 2017 v Náchodě. “Které jsem si ale vybrala, zatím ještě neprozradím”, řekla herečka.

Autor: Petra Malá