Felix Slováček už asi ví, proč nemá štěstí v lásce

Jana Černá

Felix Slováček na párty u Petra Jandy | Foto: Alena Šulcová
Facebook
Twitter
WhatsApp
Alena Hájková
Alena Hájková

Redaktorka

Saxofonista, který má celý život slabost pro ženy zřejmě nikdy nenašel tu pravou. Tak to vidí známá kartářka Barbara, se kterou se Felix Slováček setkal při příležitosti otevření Muzea Kristiána Kodeta.

Kartářka Barbara a Felix Slováček | Foto: Alena Šulcová

Na slavnostním otevření nechyběl ani muzikant Felix Slováček, který hostům zahrál krásnou úvodní melodii ze seriálu Cirkus Humberto. Přesto, že po Vánocích působil unaveně, dnes už je zase plný energie. „Mně nabíjí hudba. Jsem rád, že můžu zase hrát a pozvání od Kristiána mě potěšilo. Mám rozjednaných několik akcí, koncertů, ale uvidíme, co bude na podzim,“ řekl pro VIPosobnosti.cz dlouholetý kolega Karla Gotta.

Miroslav Donutil, Kristián Kodet, Felix Slováček | Foto: Alena Šulcová

Muzikantovou slabostí není jen hudba, ale také ženy. „Ty se mi líbí celý život. Samozřejmě, že ne všechny. Když si máte společně co říci, je to úžasné,“ vyznává se ze svých pocitů Slováček.  A tady asi bude podle kartářky důvod, proč nikdy nenašel tu pravou:  „Pan Slováček by rád zakotvil ve vztahu, který by ho zaujal, ale nikdy nenašel tu pravou spřízněnou duši,“ vysvětluje pro VIPosobnosti.cz kartářka Barbara. „Je to citový člověk, ale bohužel do teď z těchto důvodů v sobě nenašel klid. Jsem přesvědčená, že by si dokázal užít jeden vztah a věnovat se jen tomu. Bohužel takový asi nenašel. “ Dnes už se to asi nepodaří, a tak pro Felixe Slováčka zůstanou ženy celoživotní slabostí i inspirací navždy. Nakonec odolávat celý život ve společnosti Karla Gotta ženám, pro které bylo úspěchem, že se pohybují po boku úspěšných mužů nebylo zřejmě vůbec lehké. Dodnes si ale všechny ženy k tělu známý sukničkář nepustil. „Líbí se mi atraktivní ženy, a to Dáda byla,“ uzavírá Felix Slováček.

 

0
Přidat na Seznam.cz